18-latka, która znalazła motywacje i schudła... 90 kg! Teraz ma 23 lata i jak wygląda?

Mając 18 lat ważyła ponad 180 kilogramów. Do zmian zainspirowało ją marzenie o wystąpieniu w reality show. Amerykanka dzieli się swoją historią i efektami zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych w mediach społecznościowych. Czy jest się czym chwalić?

Program telewizyjny inspiracją do zmiany 

5 lat temu, Amerykanka Faith Sloop miała 18 lat i ważyła ponad 180 kilogramów. Do zmiany stylu życia i zadbania o siebie zmotywował ją jeden z programów telewizyjnych "The Amazing Race". Jest to popularny rodzaj reality show, w którym 11 lub 12 drużyn ściga się po całym świecie. Faith zapragnęła w nim wystąpić, ale najpierw postanowiła, że schudnie i weźmie się za siebie. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak Faith Sloop wygląda 5 lat później?

Dzisiaj Amerykanka ma 23 lata, mieszka w Cleveland, w Ohio i waży 90 kg mniej. Przez kilka lat włożyła ogrom pracy w regularne ćwiczenia, zmianę nawyków żywieniowych i całego stylu życia. A warto dodać, że to nie była jej pierwsza styczność z próbą zgubienia kilogramów. Już wcześniej chwytała się różnych diet, ale każda próba kończyła się efektem jo-jo, a dziewczyna na zmianę chudła i tyła. Faith jest pięknym przykładem na to, ile jesteśmy w stanie poświęcić i osiągnąć jeśli gonimy za prawdziwymi marzeniami. Brawo!

Czasami nie chcemy ćwiczyć. Nie szkodzi. Czasami nie chcemy jeść zdrowo. Nie szkodzi. Czasami chcemy się poddać. To normalne. Ale najważniejsze, że jutro wstaniemy. Dziś był jeden z tych dni (wiecie te dni). Ale i tak to zrobiłam. Wstałam, założyłem buty do ćwiczeń i zrobiłam to. Czasami musimy się popchnąć. Ponieważ z mojego doświadczenia wynika, że w życiu chodzi o znalezienie tej równowagi. Dawanie sobie przerwy w niektóre dni, a w inne dni przepychanie. Damy radę! Szczęśliwego poniedziałku
 

Instagram jako źródło inspiracji

Przykład tej Amerykanki pokazuje, że Instagram - ogólnie media społecznościowe, to nie tylko piękne obrazki i idealne, perfekcyjne wręcz wnętrza, zachowania i relacje. To także kopalnia przykładów, rozwiązań i pomysłów, którymi warto się inspirować. Wielu użytkowników dzieli się swoimi własnymi historiami, opowiada o trudach, jakie pokonali, zwierza się z tego co im pomogło w różnych sytuacjach. Od nas zależy czy spędzimy nasz czas wolny na bezmyślnym scrollowaniu platform czy wyciągniemy coś ważnego dla siebie. 

Więcej o: