Natasza Urbańska "porusza wyobraźnię" pozując w samym szalu! Fani są zachwyceni

Natasza Urbańska świętowała ostatnio swoje 45. urodziny. Z tej okazji postanowiła wydać nowy singiel, ale również pochwaliła się efektami odważnej sesji, w której miała na sobie jedynie szal. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jedną z najbardziej stylowych i utalentowanych gwiazd w polskim show-biznesie jest bez wątpienia Natasza Urbańska. Artystka nie boi się eksperymentować z modą, ale również chętnie bierze udział w odważnych sesjach zdjęciowych, których efektami dzieli się z fanami za pomocą instagramowego profilu. 

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

Natasza Urbańska pochwaliła się efektami pikantnej sesji zdjęciowej. Artystka poszła o krok dalej

Wiele gwiazd decyduje się na udział w różnorodnych sesjach zdjęciowych. Natasza Urbańska należy do tego grona, a od czasu udziału w produkcji "365 dni" zaskakuje pikantnymi ujęciami na swoim profilu na Instagramie. Tym razem poszła o krok dalej i mamy okazję zobaczyć artystkę, która ma na sobie jedynie futrzany szal w białym odcieniu, który oplata jej nagie ciało. Całość looku została uzupełniona wyrazistym makijażem oraz pięknie ułożonymi włosami na jeden bok. Trzeba przyznać, że nie często można zobaczyć wokalistkę w takiej odsłonie.

 

Reakcja fanów artystki. Pod serią zdjęć pojawiło się wiele komentarzy

Natasza Urbańska może liczyć na wsparcie ze strony fanów Jej profil na Instagramie śledzi już przeszło 155 tysięcy osób. Żaden udostępniony post nie przejdzie więc bez echa. Nie inaczej było tym razem. Pod wpisem artystki pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu nad odważną wersją gwiazdy.

Za piękne ujęcie twarzy, mega hot
Ale na tych wszystkich zdjęciach wyglądasz znakomicie.
Nawet w worku po kartoflach będziesz pięknie wyglądać.
W końcu piękny widok
Porusza wyobraźnię.
Więcej o: