Pochwaliła się kreacją na ślub koleżanki. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki

Przesądy mówią, że strój na wesele nie może być w kolorze białym, gdyż jest on w czasie uroczystości zarezerwowany dla przyszłej żony. W ostatnich latach jednak wiele osób odchodzi od tej zasady. Mimo to takie wybory modowe nadal wzbudzają spore kontrowersje. Niedawno przekonała się o tym influencerka Gabby Goessling.
Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską:

Gabby zdecydowała, że na ślub koleżanki włoży białą sukienkę z beżowo-zielonymi kwiatami. Influencerka poinformowała o tym fanów na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Ich opinie na ten temat były bardzo podzielone. 

Biała sukienka wzbudziła kontrowersje

Influencerka zdradziła, że od początku miała wątpliwości, czy może zdecydować się na białą kreację.  Ostatecznie postanowiła jednak, że dopasuje się kolorystycznie do garnituru swojego partnera (marynarka mężczyzny miała zielony odcień). 

Co istotne, Gabby zaznaczyła, że sama nie miałaby problemu, gdyby ktoś z gości na jej weselu pojawił się w białej kreacji. Zobaczcie, jak influencerka wyglądała na uroczystości:

Pochwaliła się kreacją na ślub koleżanki. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitkiPochwaliła się kreacją na ślub koleżanki. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki TikTok screen

Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki

Mimo że biel była ledwo co widoczna, wiele osób skrytykowało wybór Gabby. Influencerka pokazała niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod jej postami w mediach społecznościowych. 

Jeśli nie masz pewności, czy twój strój jest zbyt biały na ślub, to zazwyczaj jest.
Fakt, że to sukienka z kwiatami. Jednak wciąż jest biała!
Osobiście bym takiej nie założyła

- pisali ludzie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: