Chcąc upodobnić się do Kim Kardashian wydała blisko 3 mln złotych. Dziś żałuje swojej decyzji

Często chcąc zbliżyć się do swoich wizualnych ideałów ludzie na całym świecie wykonują kosztowne i skomplikowane operacje plastyczne. Rzadko jednak słyszy się o pacjentach, którzy dążą do całkowitego odwrócenia wyniku zabiegu, aby powrócić do naturalnego wyglądu. To właśnie spotkało amerykańską modelkę - Jennifer Pamplonę. W ciągu 12 lat wykonała ona 40 operacji plastycznych, aby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz żałuje swojej decyzji...

Choć cofnięcie operacji plastycznych wielu z nas mogłoby wydawać się niesamowicie skomplikowanym procesem, nie jest ono całkowicie niemożliwe. Zgodnie z artykułem zamieszczonym w "New York Post" brazylijska modelka Jennifer Pamplona zyskała niemały rozgłos po przejściu w czasie 12 lat 40 zabiegów upiększających. Skąd u dziewczyny taki pomysł? Zapragnęła ona wyglądać jak znana na całym świecie gwiazda telewizyjnego reality-show - Kim Kardashian.

Jednak nie chęć doścignięcia swojego wizualnego ideału u Brazylijki zszokowała świat mediów najbardziej. Jak okazuje się, po wydaniu blisko 3 mln złotych na operacji plastyczne, dziewczyna wydała teraz 700 tys. złotych, aby wrócić do swojego naturalnego wyglądu. 

 

Chciała być piękna, potem bała się, że umiera. "Co ja zrobiłam ze swoim życiem?!" 

Według doniesień, Pampeluna miała zaledwie 17 lat, gdy poddała się pierwszej operacji plastycznej. Od tego czasu miała przejść trzy operacje nosa i osiem operacji na pupie, w tym m.in. implanty pośladków. Modelka również podzieliła się szczerymi wyznaniami mówiąc, że była uzależniona od zabiegów upiększających i po prostu czuła się nieszczęśliwa. 

To było uzależnienie i wpadł w cykl operacji, które równają się słowie i pieniądzom. Czułam, że tracę nad tym wszystkim kontrolę. To był naprawdę ciężki czas dla mnie.

- przyznała w jednym z wywiadów. 

Dziewczyna przyznała także, że po przejściu pierwszych operacji mających na celu cofnięcie tych poprzednich, choroba sprawiła, że przez 3 dni "krwawiła z policzków". 

Myślałam, że umieram. Zadawałam sobie pytanie: "Co ja do cholery zrobiłam ze swoim życiem?"

- mówiła wspominając odbyte zabiegi. 

 
Więcej o: