13 lat temu były najpiękniejszymi bliźniaczkami świata. A jak wyglądają dziś?

W 2010 roku Jaqi i Kevin Clements powitali na świecie swoje córki bliźniaczki - Leah i Avę. Dziewczynki bardzo szybko zdobyły sławę. Dlaczego? Z powodu nieprzeciętnie pięknego wyglądu! Nie minęło wiele czasu, gdy ich zdjęcia niczym zaczęły rozprzestrzeniać się w mediach społecznościowych, a one same podróżowały po Stanach Zjednoczonych jako młode modelki.

Leah Rose i Ava Maria już od swoich pierwszych chwil na świecie wzbudzały niemałą sensację. Mówi się, że ich piękno było widoczne od dnia narodzin: gładka skóra, jedwabiste włosy, symetria twarzy niczym z okładki magazynu. Rodzice bliźniaczek słyszeli mnóstwo komplementów na temat córek, w tym m.in. stwierdzenia, że powinny zająć się one modelingiem. Tak też się stało. Pierwsza umowa dziewczynek z agencją modelingową została podpisana, gdy miały one zaledwie 6 miesięcy. Jak po 13 latach zmieniło się ich życie? 

Zobacz wideo Kaja Burneika jest mamą, która nie cukruje rzeczywistości
 

Z kołyski na sesje zdjęciowe. Jak potoczyła się kariera "najpiękniejszych dziewczynek"? 

Bardzo szybko rodzice bliźniaczek uznali jednak, że normalne, pełne miłości i spokoju wychowanie w domu jest tym, czego ich córeczki potrzebują najbardziej. Dlatego bez zawahania po zaledwie czterech miesiącach rodzina wstrzymała modelingową karierę dziewczynek. Rodzice postanowili spokojnie poczekać, aż okazja sama zapuka do drzwi.

Piękne siostry, słuchając opowieści swoich rodziców o modelingu, zawsze wyrażały ekscytację. W wieku 7 lat, gdy dynamiczny rozwój osobowości i zainteresowań bliźniaczek zaczął dawać się we znaki, rodzice postanowili je zapytać, czy chciałyby zostać profesjonalnymi modelkami. Uwielbiały one taniec i pływanie i bez cienia wątpliwości uznały, że oprócz zajęć pozalekcyjnych spróbują jeszcze raz swoich sił w branży modowej.  

 

Najlepszy moment na karierę? Bliźniaczki się nie wahały! 

Bliźniaczki rozpoczęły swoją modową karierę od mniejszych zleceń - jedną z pierwszych podjętych przez nie prac była sesja wykonana dla butiku ich sąsiadki. Modelingowa przygoda dziewczynek bardzo szybko weszła na wyższy poziom. Rodzice dbali jednak, aby zajęcia, których podejmują się bliźniaczki, był dostosowane do ich wieku, a one same wyglądały naturalnie i adekwatnie do ich metryki.

Dziś Ava i Leah mają 13 lat i wciąż pozostają aktywne w branży modowej. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami, jak m.in.: Nike, Disney, American Girl czy Target. Na przestrzeni lat rodzice nieraz musieli dementować plotki o rzekomym wykorzystywaniu swoich dzieci. Nieustannie zaprzeczając plotkom, jednogłośnie przyznawali, że dziewczynki są szczęśliwe i mają spokojne dzieciństwo i mnóstwo przyjaciół. 

Rok temu 12-letnie wówczas dziewczyny pochwaliły się na swoim Instagramie, że po 5 latach przygotowań otwierają własną firmę odzieżową o dźwięcznej nazwie KAVEAH. Jak na razie na firmowym profilu możemy zobaczyć, że marka sióstr Clemens zajmie się produkcją wygodnych dresowych setów oraz sukienek. 

A wy jak oceniacie działalność "najpiękniejszych sióstr"? Dajcie znać w komentarzach! 

 
Więcej o: