Gdy zobaczył w co ubrała się na randkę, zamówił jej Ubera do domu. "Nigdy nie było mi tak wstyd"

Młoda amerykanka zdobyła ponad 7,7 mln wyświetleń swojego filmiku na TikToku, po tym jak podzieliła się z widzami swoją nietypową randkową historią. Okazało się, że kluczem sukcesu wspomnianego wideo była oburzające zachowanie mężczyzny, z którym umówiła się kobieta. Dlaczego? Od razu gdy zobaczył w co jest ubrana, stwierdził, że... powinna wracać ona do domu.

Pozostawienie niezapomnianego pierwszego wrażenia może wymagać wielu przygotowań i czasu. Mając to na uwadze przykładamy starania, by partnera oczarować nie tylko naszą osobowością, lecz także doskonałym wyglądem. Ładny strój, starannie przygotowany makijaż, to tylko niektóre z rzeczy, do których przywiązujemy wówczas szczególną uwagę. Bardzo często przez dobranie odpowiednich ubrań i dodatków, staramy się też pokazać w pewien sposób naszemu partnerowi, jacy jesteśmy.

Co jednak jeżeli nasze starania spotkają się z negatywnym odbiorem? Taka właśnie sytuacja przytrafiła się młodej Amerykance, która na swoim koncie na TikToku postanowiła podzielić się nieprzyjemnym doświadczeniem podczas jednej z randek. 

Nieuprzejmość pierwszej randki. Czar prysł i co dalej? 

Nikki Jabs jest znana na TikToku z dzielenia się swoimi życiowymi doświadczeniami, ponieważ mieszkania i podróżuje w vanie. Jakiś czas temu odbiorcom postanowiła zdradzić także nieco szczegółów ze swojego życia randkowego. To właśnie wtedy po raz pierwszy użytkownicy mogli usłyszeć o Greg'u - jednym z mężczyzn, z którym postanowiła udać się na spotkanie. Początkowo wszystko przebiegało pomyślnie, wydawało się, że ich relacja idzie w dobrą stronę. Nowy adorator wydawał się być miły, uprzejmy, poprosił nawet Nikki, aby pozostała u niego, ponieważ dobrze się razem bawili. 

Niespodziewanie tej samej nocy okazuje się, że miejsce miał pewien nieprzyjemny dla dziewczyny incydent. Para miała kontynuować wieczór na kolacji, a następnie idąc na wielkie otwarcie firmy, w które prace rozpoczął niedawno Greg. Już podczas spaceru do restauracji młoda Amerykanka wyczuwała, że coś jest nie tak, ponieważ mężczyzna cały czas nieswojo się w nią wpatrywał. Zapytany przez dziewczynę, o powód swojego zachowania na początku stwierdził on, że wszystko jest w porządku, jednak po chwili dodając, że bardzo przeszkadza mu jej... strój! 

Internauci nie mieli wątpliwości. "Dobrze, ze uciekłaś!" 

Nikki ujawniła, że nie był to pierwszy raz, kiedy Greg komentował jej wygląd. Twierdził, że dziewczyna w ogóle nie powinna się malować lub zarzucał jej, że jest przesadnie wystrojona. Po usłyszeniu nieprzyjemnego komentarza ze strony partnera, Amerykanka zasugerowała mu, że albo pójdzie na imprezę tak jak jest ubrana, albo w ogóle nie pójdzie.

Wtedy wydarzyło się najgorsze. Mężczyzna bez chwili zawahania wyciągnął telefon i zaproponował, że zamówi jej Ubera do domu. Zrozpaczona dziewczyna zabrała wszystkie rzeczy od Grega i wróciła do swojego vana. Użytkownicy TikToka nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki, swoją zgodną opinię wyrażając w komentarzach: 

Spotykacie się 3 tygodnie, a on już próbuje ci powiedzieć, w co masz się ubierać? Ciesz się, że tak szybko pokazał, jaki jest naprawdę!
Proszę powiedz, że rozumiesz, że to on był problemem. Jego zachowanie było obraźliwe.
Mój były chłopak zachowywał się tak samo. Miał problem z czymś i cała winę chciał zrzucić na ciebie.

Dziewczyna postanowiła zaprezentować także na TikToku, jak wyglądała tej feralnej nocy. Użytkownicy zgodnie przyznali, że jej ubranie było schludne i ładne, a reakcja mężczyzny przesadzona i obraźliwa. 

Więcej o: