Weronika przeszła operację w Turcji. Gdy wracała do domu, w samolocie pękły jej szwy

TikTokerka Weronika, która posługuje się nikiem @polish_99 opowiedziała o tym, co przydarzyło jej się w samolocie. Dziewczyna po zabiegach medycyny estetycznej w Turcji, wracała samolotem do domu. Ciśnienie w kabinie podczas podróży "rozsadziło" jej szwy.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Operacja w Turcji

Pracownica NHS i modelka OnlyFans Weronika, która publikuje posty na TikToku jako @polish_99 nagrała nietypowe nagranie. Pojawiła się z fioletowymi siniakami i w czarnej opasce na głowie. W komentarzach pojawiło się dużo pytań.

Tył mojej głowy "eksplodował od ciśnienia"

- powiedziała dziewczyna.

O co chodzi? Weronika wyjaśniła, że niedawno przeszła operację „kociego oka" oraz lifting szyi. Operacja miała unieść obszar w okolicach oczu do góry. Oba zabiegi dziewczyna przeprowadziła w Turcji. Przy wypisie ze szpitala konsultowała podróż samolotem do domu wraz ze swoim chirurgiem.

Influncerka wyjawiła, że lekarz był zadowolony z procesu rekonwalescencji i zgodził się bez problemu wydać jej zaświadczenie o tym, że może podróżować samolotem. Niestety dziewczyna nie wzięła ostatecznie od niego dokumentu. Lekarz zapomniał jej go wręczyć. Odwiedziła więc drugiego lekarza, już na lotnisku. Ten także nie widział przeciwskazań do lotu i wydał stosowny dokument.

Nikt nie popełnił błędu, chirurg ani lekarz na lotnisku w szpitalu. Wszystko było w porządku, gdy wsiadłam do samolotu

- tłumaczy kobieta.

Lot samolotem

Do niespodziewanej sytuacji doszło już na pokładzie samolotu. Dziewczyna obudziła się i z dużym bólem głowy.

Czułam ból za lewym uchem, moje ucho również bolało i pomyślałem: Jak to możliwe? Jeszcze czuję swoich uszu
Wszystko naprawdę mnie bolało, poszłam do toalety i usłyszałam trzask.

- relacjonuje Weronika.

Zobacz wideo Fagata opowiada o zabiegu powiększenia pośladków

Okazało się, że pękł szew po operacji. Jedyne, co Weronika mogła zrobić, to naciskać na ranę do czasu, aż jej samolot wyląduje. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana przez lekarzy i dziewczyna dochodzi do zdrowia.

Krótko mówiąc, skończyłem z zainfekowaną dziurą, z której sączyła się krew, ale teraz już wszystko się oczyszcza, po prostu muszę być ostrożna

- dodała.

Więcej o: