Te znaki zodiaku to wampiry energetyczne. Lubią krytykować, są skupione na sobie i szczere aż do bólu

Po spotkaniu z nimi czujemy się zmęczeni i wyczerpani. Złe samopoczucie czy nawał negatywnych emocji może oznaczać, że mamy do czynienia z wampirami energetycznymi. Niektóre znaki zodiaku są nimi częściej niż inne.

Wampiry energetyczne negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Po przebywaniu w ich towarzystwie czujemy się zmęczeni. Wysysanie energii może przebiegać na różne sposoby. Niektórzy zadręczają nas swoimi problemami, inni regularnie kontrolują nasze samopoczucie. Według astrologów to wśród tych znaków zodiaku najczęściej można spotkać wampira energetycznego.

Po więcej zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Bereda zdradza, od czego się ostatnio uzależniła. "To działa"

Skorpion odwraca uwagę od siebie, by zyskać w oczach innych

Skorpiony są skupione na sobie i swoich celach. To sprawia, że nie zwracają uwagi na innych. Będą manipulować, a najlepiej robią to zza kulis. Odwracając uwagę od siebie, zyskają w oczach innych. By postawić na swoim, będą się wysługiwać innymi. Po spotkaniu ze Skorpionem możesz czuć się wypompowana z energii.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" w modnym komplecie. "Przepiękny"

Baran za problemy obarcza wszystkich, tylko nie siebie

Barany często za problemy obarczają wszystkich dookoła. Często manipulują faktami, by siebie przedstawić w lepszym świetle. Mówią rzeczy, które ranią, prosto w oczy, nie przejmując się uczuciami innych. Jeśli zwrócisz im uwagę, stwierdzą, że przesadzasz i jesteś przewrażliwiona. Są szczere aż do bólu i choć nie mogą nie mieć złych intencji, spotkania z nimi mogą stresować.

Panna osądza i ocenia każdego, nawet jeśli o to nie pytał

Panny są perfekcjonistkami, przez to bywają nadmiernie krytyczne wobec innych, szczególnie najbliższych. Ciągłe ocenianie i osądzanie sprawia, że spotkania z nimi są trudne emocjonalnie. Możesz być pewna, że Panna dokładnie przedstawi ci całą listę zarzutów wobec ciebie. I będzie o tym opowiadać każdemu, nie zważając na to, że nikt jej o zdanie nie pytał.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka w modnej kurtce za 900 zł. "Po prostu cudnie!"

Rak bywa pasywno-agresywny, szczególnie gdy ktoś nadepnie mu na odcisk

Jako przyjaciel, Rak jest bardzo wspierający. Jest jednak mały haczyk. Raki miewają skłonności do zachowań pasywno-agresywnych. Często ukrywają swoje prawdziwe uczucia, ale gdy naciśniesz im na odcisk, możesz spodziewać się wybuchów złości, wzbudzania poczucia winy i wbijania szpilek.

Więcej o: