Tak teraz wygląda 64-letnia Madonna. Fani zaniepokojeni: piękna kobieta co ona ze sobą zrobiła?

Madonna, amerykańska ikona muzyki pop, kompozytorka, autorka tekstów, producentka i tancerka. Od zawsze znana była z przełamywania barier obyczajowych, przekraczania granic i budzenia kontrowersji. Ostatnio Madonna jest bardzo aktywna na swoich social mediach. Treści, które publikuje, zaskakują i niepokoją oddanych fanów.

Madonna od jakiegoś czasu regularnie publikuje treści na Instagramie i TikToku. Fani od zawsze doceniali ją za przekraczanie granic, łamanie obyczajów i stąpanie własnymi ścieżkami.

64-letnia gwiazda zawsze imponowała niesamowicie utrzymaną formą i młodym wyglądem.

Ostatnio Madonna wzbudziła niemałe zaskoczenie wśród swoich obserwatorów. Opublikowała zdjęcia i nagrania, na których ciężko ją rozpoznać.

 
Gdyby nie podpis, to w życiu bym nie zgadła, że to Madonna!

- mówili niektórzy.

Co ci się stało? Już nawet nie wyglądasz jak Madonna! Zatrzymaj się!

- komentowali fani.

 

Madonna została posądzona o przesadzone operacje plastyczne, które zmieniły jej rysy. Pod jej zdjęciami wylała się lawina komentarzy, od osób, które obserwowały karierę Madonny od dzieciństwa.

Piękna pełna energii kobieta. Czemu skrzywdziła się tak operacjami? Dla mnie to już nie Madonna

Jakiś czas temu jeden z najbardziej znanych chirurgów Hollywood postanowił skomentować poczynania gwiazdy.

Wygląda na to, że Halloween nadeszło trochę za wcześnie. Jej twarz ma teraz naprawdę karykaturalny kształt litery 'V'. Na pewno przeszła lifting. Widać, że jej skóra jest ściągnięta i napięta, bez luźnej skóry i bez zmarszczek. Lifting zmienia również kształt twoich oczu, co widać w jej wizerunku, jej oczy wydają się 'ściągnięte'.

- komentował chirurg dr. Ehsan Ali, z którego pomocy korzystały m.in. Kardashianki.

Madonna była wcześniej posądzana o retuszowanie zdjęć oraz niezdrową rywalizację z córką poprzez wklejanie swoich zdjęć w sesyjne zdjęcia młodej córki.

 
 

Można w przeróbkach doszukiwać się rywalizacji, albo spojrzeć na nie jako na mamę, która chce uczestniczyć w życiu dorosłej córki.

Madonna podpisała zdjęcie "We’re in The Band!!!  #mybetterhalf" co oznacza "jesteśmy w zespole #mojalepszapołówka".

My na zdjęciu widzimy dwie piękne kobiety. Wspieramy takie przeróbki!

Madonna nigdy publicznie nie przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, ale w 2012 roku powiedziała, że nie ma nic przeciwko korzystaniu z tego typu zabiegów upiększających.

 

Dla tych zaniepokojonych wyglądem 64-letniej gwiazdy przypominamy, że piosenkarka na nagraniach używa filtrów, które mogą wpływać na wygląd jej twarzy. Każdy ma również prawo korzystać z zabiegów upiększających, jak mu się podoba.

Troskę wyrażajmy w niehejterski sposób, a Madonnie dajmy cieszyć się TikTokiem i Instagramem jak robimy to wszyscy.

Więcej o: