Gwiazda TVP w bardzo krótkich włosach. Dziennikarka zaskoczyła metamorfozą

Małgorzata Tomaszewska, którą kojarzyć możemy z "Pytaniem na Śniadanie" od jakiegoś czasu współprowadzi z Tomaszem Kammelem "The Voice of Poland". Od początku swojej kariery w telewizji Tomaszewska zaskakuje nas coraz to nowymi stylizacjami oraz fryzurami.

Małgorzata Tomaszewska w mediach zadebiutowała w 2012 r. na antenie telewizji Sportklub, gdzie była prowadzącą programów sportowych. Później Tomaszewska związała się z Polsatem, w którym była pogodynką. Jej kariera nabrała rozpędu w 2018 r., gdy związała się z Telewizją Polską. Na początku pojawiała się w "Pytaniu na śniadanie" jedynie gościnnie.

Jednak już rok później stała się jedną z prowadzących. Obecnie współprowadzi również z Tomaszem Kammelem  "The Voice of Poland"

Małgorzata Tomaszewska nieustannie zaskakuje widzów, prezentując się w coraz to nowych odsłonach. Tym razem postawiła na nową fryzurę

Od jakiegoś czasu Małgorzata Tomaszewska nie tylko eksperymentuje z kolorem, przyciemniając swoje włosy. We wtorkowy poranek prezenterka zaprezentowała kolejną zmianę tym razem związana z cięciem. W "Pytaniu na śniadanie" pokazała się z krótko ściętą, gęstą grzywką. Pozostałą część włosów upięła w wysoki kucyk, dzięki czemu nowa fryzura jeszcze mocniej rzucała się w oczy.

 

Gdy myśleliśmy już, że Tomaszewska przy nowym looku zostanie na dłużej, dziennikarka postanowiła ponownie nas zaskoczyć

Shakaboom! Do odważnych świat należy! Jak Wam się podoba nowa fryzura?

- napisała na swoim Instagramie publikując zaskakującego reelsa.

 

W ostatnim odcinku przed występami na żywo prezenterka pochwaliła się na Instagramie kompletnie nową fryzurą. Tym razem zdecydowała się na ostre cięcie nawiązujące do fryzury Victorii Beckham z 2000 lat.

Małgorzata Tomaszewska, Victoria BeckhamMałgorzata Tomaszewska, Victoria Beckham screen instagram @malgorzata__tomaszewska, @victoriabeckham

Cięcie bob na Victorię Beckham jest jednym z ostatnich hot trendów. To fryzura, która od lat nie wychodzi z mody

Bob to fryzura, która tak naprawdę pasuje każdemu. Dowolność w układaniu jest ogromna. 

Nie dziwi nas więc, że Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na tak ponadczasowy i wygodny look!

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska screen The Voice of Poland

Tomaszewska zdecydowała się na tzw. odwróconego boba, czyli ukośne strzyżenie, w którym tył jest krótszy od przednich pasemek, a włosy z przodu sięgają do brody. Przycięty krócej tył i dłuższy przód sprawia, że włosy praktycznie same się układają.

 

Metamorfoza Małgorzaty Tomaszewskiej zaskoczyła wszystkich! Internauci są jednak podzieleni.

Nie wszyscy uwierzyli w przemianę dziennikarki- niektórzy uważają, że to jedynie podpięcie.

Czy mają rację? A wy? Jak oceniacie metamorfozę Małgorzaty Tomaszewskiej?

Wolicie ja w długich włosach czy krótkim bobie? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: