Pokazała rzęsy po przedłużaniu. Internauci nie mogą w to uwierzyć! "Wyglądają jak miotła"

Pewna użytkowniczka Instagrama wywołała niemałe zamieszanie. Na swoim profilu pokazała, jak zagęściła i przedłużyła rzęsy. Mają aż 10 centymetrów! Niestety, jej obserwatorzy i obserwatorki nie okazali aprobaty dla tej metamorfozy.

Nigeryjska influencerka opublikowała wideo, które szybko obiegło sieć. Widzimy na nim, jak skraca przyklejone wcześniej rzęsy, a następnie maluje je tuszem. Ich długość jest imponująca, ale nie wszystkim przypadła do gustu. W komentarzach nie brakuje słów krytyki.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Instagramerka przedłużyła rzęsy do 10. centymetrów! Jak wygląda?

Użytkowniczka Instagrama opublikowała wideo, na którym pokazuje doczepione rzęsy. Nie są one proste, a zakręcone i bardzo długie. Sięgają prawie do ramion i całkowicie zasłaniają jej oczy! Na szczęście nigeryjska influencerka postanowiła je skrócić. Na filmie widzimy, jak bierze do ręki nożyczki i z pozoru niedbale obcina długie i gęste włosy. Użytkowniczka Instagrama zostawiła rzęsy o długości... około 10 cm. Taka długość i tak jest imponująca, ale czy praktyczna? Dodatkowo postanowiła pomalować je tuszem. W ten sposób uzyskała efekt, który może wzbudzać skrajne emocje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki! W komentarzach rozpętała się burza.

 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pozuje w odważnej bieliźnie. "Ciało nastolatki"

Przedłużyła rzęsy do 10 cm. Co na to internauci?

Niestety, taka metamorfoza nie przypadła do gustu internautom. W komentarzach aż roi się od słów krytyki! Wiele osób wytyka jej, że rzęsy wyglądają nienaturalnie, a nawet mogą pogorszyć jej wzrok. Pomimo tego, że są gęste i ciemne, sprawiają wrażenie..."miotły".

Wyglądają jak miotła!
Czy ty coś przez nie widzisz?
Są straszne, zdejmij je
Nie wiem jak można tak wyglądać
Przerażające

Skuteczny i tani sposób na zmarszczki? Dodaj do kremu jeden produkt z szafki kuchennej (zdjęcie ilustracyjne)Jeden składnik działa lepiej niż kwas hialuronowy! Kupisz go od 19,99 zł

Pojawiły się jednak nieliczne komentarze, które bronią użytkowniczki Instagrama. Jeden z nich brzmi:

Pozwólcie jej wyglądać tak jak chce!
Więcej o: