Kobiece rękawiczki w Biedronce za 15,99 zł! Idealne na groby. Podobne w Mohito i Reserved

Rękawiczki nie tylko chronią dłonie przed zimnem, ale mogą też dodać stylizacji eleganckiego charakteru. Stylowo prezentują się zwłaszcza modele z ozdobnymi koralikami. Rękawiczki w tym stylu będą dostępne w Biedronce.

Rękawiczki warto nosić nie tylko zimą, ale już jesienią. Chronią one delikatną skórę dłoni przed chłodem. W okresie jesienno-zimowym skóra dłoni jest bardziej podatna na przesuszenie i zaczerwienienia. O rękawiczkach należy pamiętać już podczas wizyty na cmentarzu w dniu uroczystości Wszystkich Świętych. Ciepłe i przyjemne w dotyku rękawiczki będzie miała w swojej ofercie Biedronka. Podobne modele znajdziesz w Mohito i Reserved. 

Rękawiczki z Biedronki. Stylowe i eleganckie 

Od czwartku, 27 października do środy, 9 listopada w ofercie Biedronki będą dostępne dzianinowe rękawiczki. Czarny model z ozdobnymi koralikami prezentuje się bardzo elegancko. W dyskoncie znajdziesz również rękawiczki z ozdobnym elementem lub suwakiem. Wszystkie modele kosztują 15,99 zł. 

Eleganckie rękawiczkiEleganckie rękawiczki Fot. Biedronka

Eleganckie rękawiczki z Mohito. Idealne na jesień 

Stylowe rękawiczki dostępne są również w Mohito. Sieciówka ma w swojej ofercie modele w różnych krojach i kolorach. Czarne rękawiczki z ozdobnymi koralikami wykonane są w 80% z wełny, więc na pewno będą bardzo ciepłe. Kosztują 49,99 zł. Bardzo elegancko prezentują się również rękawiczki z tweedowym zdobieniem. Je również kupisz za 49,99 zł. 

Eleganckie rękawiczki na jesień. Modele z Reserved

Eleganckie, czarne rękawiczki znajdziesz również w ofercie Reserved. Nam spodobał się zwłaszcza model z imitacji skóry z ozdobnymi dżetami. Kosztuje on 59,99 zł. W ofercie sieciówki dostępne są też rękawiczki z owczej skóry w kolorze złamanej bieli lub brązowe. Kupisz je za 99,99 zł. Możesz mieć pewność, że takie rękawiczki posłużą ci przez kilka sezonów. 

Więcej o: