Małgorzata Kożuchowska zrobiła furorę w sieci. Fanki patrzą na włosy: "Ajj ta Gocha"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami i po raz kolejny zachwyciła fanki i fanów. - "Wyjątkowa uroda... Niepowtarzalny styl...", "Ślicznie wyglądasz" - komentują. Niektóre z fanek z fanek zwróciły także uwagę na włosy aktorki. Klasa!
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Choć Małgorzata Kożuchowska bardzo chroni swojej prywatności, to aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się wybranymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Małgorzata Kożuchowska przez wiele osób uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych, a także jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a dla wielu swoich fanek jest ogromną inspiracją.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nowymi zdjęciami. "Wyjątkowa uroda"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu dwa nowe zdjęcia i po raz kolejny zachwyciła internautki oraz internautów. - Moi drodzy! Za mną bardzo intensywny czas. Próby, premiery, wywiady. Czas na odpoczynek: reset i ładowanie akumulatorów. Najlepiej w gronie kochanych najbliższych osób. Odpoczynek zaczęłam celebrując ósme urodziny mojego synka, Jasia! Było cudownie - napisała. Jedna z fanek od razu zwróciła uwagę na włosy aktorki. Obecnie Małgorzata Kożuchowska nosi boba do ramion, czyli jedną z najbardziej klasycznych i ponadczasowych fryzur.

Ja bym się chętnie dowiedziała jakich pani używa kosmetyków do włosów żeby je nawilżać... Jakiś jeden chociaż?

- skomentowała.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy, w tym życzeń dla synka Małgorzaty Kożuchowskiej oraz komplementów w jej kierunku:

Przyjemnego odpoczynku
Wszystkiego dobrego dla synka
Jest pani piękną kobietą, dla mnie nr 1
Piękna!
Małgosiu ślicznie wyglądasz
Ajj ta Gocha
Najpiękniejsza
Wyjątkowa uroda... Niepowtarzalny styl... Szczęście dla synka, taką mieć mamę
Najpiękniejsza

- czytamy.

Więcej o: