Nagie zdjęcia z czasów ciąży Klaudii El Dursi z Hotelu Paradise. Fanka: "chciałabym tak wyglądać"

Klaudia El Dursi w ciąży? Zdaniem fanów wyglądała zjawiskowo! Opublikowała zdjęcia sprzed lat, na których prezentuje nagi, ciążowy brzuch. Zdaniem niektórych bardzo się zmieniła. Uznali, że wyglądała wtedy m.in. jak Selena Gomez!

Klaudia El Dursi, to lubiana prezenterka i modelka. Gospodyni bijącego rekordy popularności show "Hotel Paradise" prywatnie jest mamą dwóch synów. Aż ciężko uwierzyć, że celebrytka o umięśnionej, zdaniem wielu - idealnej sylwetce, była kiedyś w ciąży. Niedawno dała tego dowód, publikując fotografie z tamtego wyjątkowego czasu. Fani tłumnie zareagowali na zdjęcia ze zmysłowej sesji. Uwagę zwrócił m.in. fakt, że gwiazda zapozowała nago. Wiele kobiet chciałoby tak wyglądać podczas "błogosławionego" stanu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

Klaudia El Dursi w ciąży wyglądała "przepięknie"! Fani komentują

Klaudia El Dursi ma dwóch synów. Starszy to Dawid, a młodszy Jaś. Na instagramowym profilu influencerki pojawił się niedawno wpis, do którego celebrytka dołączyła dwa zdjęcia. To właśnie fotografie z czasów ciąży z Jasiem. Była wówczas zaledwie dwa tygodnie przed porodem. Wykonano je w 2014 roku, a więc miała wtedy zaledwie 25 lat. Co ciekawe, pierwszego syna urodziła w wieku 20 lat. 

 

Fani skomentowali fotografie. Komplementom nie było końca! Pisali:

Zawsze piękna. Z tym to trzeba się urodzić
Klaudia jak Ty to robisz, że nic się nie zmieniasz? Piękna jak zawsze
Chciałabym tak wyglądać w ciąży

Klaudia El Dursi w ciąży przypominała inne celebrytki? Fani nie mają wątpliwości!

O tym, że ciało kobiety podczas ciąży bardzo się zmienia, wie każdy. Zdaniem wielu, zmienia się także i wygląd twarzy, czego przykładem zdaniem fanów ma być Klaudia El Dursi! Nie da się ukryć, że minęło od tamtej pory kilka lat, ale czy zmiana jest aż tak bardzo widoczna? Fani porównali ją do znanych osób.

Jejku myślałam że to Jessica Alba
Na pierwszym zdjęciu bardzo podobnie do Ani Przybylskiej
Myślałam, że to Selena Gomez

-pisali.

Więcej o: