Edyta Górniak jest na Ziemi od 4000 lat? "Poprosiłam o aktywację nabytych umiejętności"

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Jeszcze niedawno zdradziła, że otaczają ją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Tym razem posunęła się w swoich przekonaniach o krok dalej. Zdobyła się na wyznanie, że zamieszkuje Ziemię od 4000 lat i stąd pochodzi jej mądrość.

Edyta Górniak to jedna z największych artystek polskiej sceny muzycznej. Jej międzynarodowy sukces, jaki odniosła na konkursie Eurowizji w 1994 roku przeszedł do historii, jednak od pewnego czasu jest popularna z nieco innych powodów. Zamiast zachwycać swoim głosem, artystka zadziwia swoimi kontrowersyjnymi poglądami. Dzieli się nimi z fanami na Instagramie, ale też na "konferencjach", które mają miejsce w środowisku zwolenników medycyny alternatywnej. Na jednym z takich spotkań niedawno zdradziła, że otaczają ją reptylianie, bioroboty i hybrydy. Wcześniej, głośno protestowała przeciwko szczepieniom na COVID-19. Teraz wyznała, że jej wcielenie jest na Ziemi od tysięcy lat! Jak to możliwe?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Górniak w nowej fryzurze

Edyta Górniak na Instagramie. Jakimi przemyśleniami dzieli się z fanami?

Edyta Górniak regularnie udziela się na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 500 tysięcy osób, a artystka stale dostarcza im nowych treści, które nie przestają zaskakiwać. Piosenkarka chętnie urządza relacje live, na których odpowiada na pytania, lub ostrzega przed istotami przejmującymi nasze umysły. Rok temu np. wzięła na tapet temat święta Halloween, które zdaniem artystki jest wielkim zagrożeniem dla świata. Powiedziała wówczas:

Halloween. Hell win… znacie angielski. Piekło wygrywa

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio w sukience z głębokim dekoltem. Fani są zachwyceni

Edyta Górniak wyznaje: "Na Ziemi jestem od 4.000 lat"

Tym razem celebrytka postanowiła zorganizować dla obserwatorów popularną zabawę Q&A. Użytkownicy mogli zadawać jej pytania, a ona szczerze na nie odpowiadała. Jedno z pytań brzmiało:

Kim byłaś w innych wcieleniach, że Bóg Wszechświat uczynił Cię tak cudowną istotą

przedłużone rzęsyPokazała przedłużone rzęsy na Instagramie. "Wyglądają jak miotła!"

Odpowiedź może zaskoczyć. Okazuje się, że to nie pierwsze wcielenie Edyty Górniak!

Jeśli widzisz piękno w innych to dlatego, że sama jesteś nim wypełniona. Jesteśmy wszyscy dla siebie lustrem. Każdy partner-pokazuje Nam Nasze słabości i lęki. Każdy zachód słońca aktywuje w Nas zachwyt. Każdy zadany nam cios pokazuje, że nie potrafiliśmy stawiać granic. Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci i zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4.000 lat mierząc czasem linearnym

Edyta Górniak na InstagramieEdyta Górniak na Instagramie Instagram Edyta Górniak

Więcej o: