Włosy odrastają mu 3 godziny po goleniu. "Czasem nieznajomi pytają, czy mogą mnie pogłaskać"

Każdy z nas ma włosy na nogach czy rękach. Niektórzy mają więcej, inni mniej. Dla jednych owłosienie nie jest szczególnie uciążliwe, dla innych wręcz przeciwnie. Do tej drugiej grupy jeszcze do niedawna należał Teddy Bear (jak sam przedstawia się w mediach społecznościowych). Mężczyzna mógł golić się co trzy godziny. Nic to nie dawało. Włosy momentalnie odrastały.

Wyjątkowo bujne włosy

Teddy Bear prowadzi konto na Instagramie, na którym chwali się swoimi zdjęciami. Nic w tym nietypowego. Jednak już po zerknięciu na jedno zdjęcie, widać z jakim problemem mierzy się każdego dnia mężczyzna. No właśnie, problemem? Jeszcze do niedawna mężczyzna golił się co trzy godziny. Dziś inaczej podchodzi do sprawy. Jest dumny ze swojej wyjątkowości. Nie czuje się źle w swoim ciele i nie zamierza się zmieniać.

Akceptujesz mnie jako wilkołaka albo idź gdzieś indziej

- przekonuje w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Co ginekolog myśli o fryzurze intymnej pacjentki? Czy może ona urozmaicić życie seksualne?

Bywa nazywany wilkołakiem

Owłosienie pojawia się na całym ciele mężczyzny. Wszędzie jest wyjątkowo bujne. Depilacja w jego przypadku nie przynosi pożądanych rezultatów. Włosy zaczynają mu odrastać po dosłownie trzech godzinach.

Włosy zaczęły mu rosnąć, gdy skończyły 13 lat.

Kiedyś woskowałem włosy na moim ciele i usuwałem je laserowo. Było to wiele lat temu, kiedy się tego wstydziłem.

Po wielu latach Teddy Bear zaakceptował siebie i zrobił atut ze swojej wyjątkowej przypadłości. Ale wciąż zdarzają się przykre komentarze ze strony innych.

Jestem przyzwyczajony do reakcji ludzi. Niestety niektórzy nadal są w szoku.
Czasem nieznajomi pytają, czy mogą mnie pogłaskać, jakbym był psem.

- zdradza mężczyzna.

Więcej o: