Nazwała syna na część pradziadka. "Nie zdawałam sobie sprawy z bardzo niegrzecznego ukrytego znaczenia"

Wybór imienia dla dziecka jest trudną decyzją. Rodzice czasem żałują pochopnej decyzji. O takie nieprzemyślane wybory pyta Gabby Lamby: Mam pytanie do rodziców, czy kiedykolwiek żałowałeś, jak nazwałeś swoje dziecko?

 "Mam pytanie do rodziców, czy kiedykolwiek żałowałeś, jak nazwałeś swoje dziecko?"

Gabby Lamby influencerka, która publikuje w mediach społecznościowych, zadała internautom ostatnio bardzo trudne pytanie.

Mam pytanie do rodziców, czy kiedykolwiek żałowałeś, jak nazwałeś swoje dziecko?

- zapytała.

W odpowiedzi na nagranie ludzie zaczęli przesyłać wideo, w których opowiadają o pochopnych decyzjach dotyczących wyboru imienia dla dziecka.

Jedną z nich jest Mackenzie Waddell (znana w mediach społecznościowych jako @missmommamack), która wyjaśniła, że ??chciała nazwać swoje dzieci po członkach rodziny.

Imię po pradziadku

Nazwałam syna po pradziadku, ale nie zdawałam sobie sprawy z bardzo niegrzecznego ukrytego znaczenia. Jestem upokorzona

- zaczęła swoją opowieść.

Mackenzie Waddell ma dwoje dzieci. Jest zadowolona z imienia córki. Jeśli chodzi o imię syna, targają nią mieszane uczucia. Dziewczyna ma 128,8 tys. obserwujących i 4,1 mln polubień i regularnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z życia z dwójką małych dzieci. Nic dziwnego, że i tym razem zdobyła się na szczerość.

Mojemu mężowi bardzo podobał się pomysł posiadania drugiego imienia. Ale zamiast imion chciał, żeby były to nazwiska lub imiona dziadków. I tak córka ma na imię Paige Addison. Paige to pierwsze imię i to jednocześnie panieńskie nazwisko mojej teściowej. Drugie imię Addison to zarazem imię pradziadka męża

- opowiada kobieta.

 Więc kiedy dowiedziałam się, że mam chłopca, chcieliśmy zrobić to samo, ale z imiona i nazwiskami z mojej rodziny. Podobało mi się imię Joseph po moim ojcu, ale nie chciałem go jako imienia. Dziadek mojego męża ma na imię James, ale nasz mąż naprawdę nie chciał, żeby nasze dziecko nazywało się JJ.

- tłumaczy.

Wpadłam więc na genialny pomysł, cóż, ojciec mojego taty miał na imię Richard, moglibyśmy nazwać go po pradziadkach. Więc mój syn ma na imię James Richard – czyli Jimmy Dick

- opowiada.

Dodajmy, że "dick" w języku angielskim to obraźliwa nazwa penisa. Film wywoł olbrzymie poruszenie.  Internauci pękali ze śmiechu. A jak wam się podoba taka zbitka słowna?

Więcej o: