Doda zapozowała w odważnym stroju. Fani pod wrażeniem: "Narodziny Venus"

Doda po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Na swoim profilu podzieliła się zdjęciem, które zrobiła przy okazji spotkania z fanami. - Przepiękna ta muszla, a perła zdecydowanie jeszcze piękniejsza - komentują internauci.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Doda jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat, Doda jest jedną z tych gwiazd, która nieustannie potrafi zaskakiwać swoje fanki oraz swoich fanów.

Doda zapozowała w odważnym stroju. "Po prostu urodzona gwiazda"

Doda opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie zrobione podczas spotkania z fankami i fanami, na którym ubrana była w siateczkowy strój ze srebrnym topem, szortami oraz wysokimi kozakami na szpilce. - Nawet nie wiem jak to opisać słowami. 4,5 h podpisywania i zdjęć non-stop, niekończąca się kolejka, kilka tysięcy ludzi... a ja choć zmęczona to szczęśliwa. Zawsze do ostatniej osoby, mimo że już zamknęli galerie, dziękuje Wam - napisała. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów, którzy podziękowali jej za spotkanie i obsypali komplementami:

Przepiękna ta muszla, a perła zdecydowanie jeszcze piękniejsza
Pięknie wyglądasz
Narodziny Venus
Piękna
Ciężko pracująca, prawdziwa perła showbiznesu
Petarda!
To jest fenomen
Jesteś niesamowita
Królowa jest jedna
Po prostu urodzona gwiazda

- czytamy.

Doda i sekret jej figury

Nie da się ukryć, że Doda jest dla wielu swoich fanek oraz fanów ogromną inspiracją. Śledzące ją kobiety regularnie dopytują o to, jak dba o figurę. Gwiazda nie ukrywa, że za jej fenomenalną formą stoi przede wszystkim zdrowy tryb życia i odpowiednia dieta. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: