Ten zestaw z Biedronki kosztuje 32,99 zł, a przyda się w każdej kuchni. Podobne w Ikei i Homla

Biedronka coraz częściej zaskakuje wielkimi promocjami. Tym razem marka zaoferowała nam zestaw do kuchni w bardzo kuszącej cenie. Podobne znajdziemy w Homla i Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka miesięcy temu sieć sklepów Biedronka wystartowała ze specjalnym sklepem online, w którym znalazło się wiele produktów przeznaczonych do ogrodu, sypialni czy kuchni. Obecnie na stronie internetowej dyskontu trwa wielka wyprzedaż, podczas której funkcjonalny zestaw noży został przeceniony. Podobne produkty do kupienia w Ikei i Homla. 

Biedronka sprzedaje zestaw noży kuchennych. Kusząca oferta

Za zestaw trzech noży kuchennych w trakcie promocji na stronie internetowej Biedronki zapłacimy 32,99 zł. Regularna cena produktu wynosi 39,99 zł. W komplecie znalazł się nóż do pomidorów, nóż do obierania oraz nóż uniwersalny. Urządzenia posiadają antypoślizgowe rączki oraz ostrza wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Taki zestaw z pewnością uzupełni kuchenny asortyment. 

Zestaw z BiedronkiZestaw z Biedronki screen home.biedronka.pl

Zestaw noży z Ikei. Idealne do każdej kuchni

Kolejną propozycją zestawów z nożami jest komplet od Ikei, który obecnie jest do nabycia za 169,00 zł. W zestawie widnieją trzy sztuki - dwa noże kucharskie oraz jeden uniwersalny. Dzięki takiemu kompletowi bez trudu podzielimy, pokroimy czy posiekamy wybrane składniki w ekspresowym tempie. Noże są wytrzymałe oraz łatwe do utrzymania w czystości. 

Zestaw z IkeiZestaw z Ikei screen ikea.com

W Homla również dostaniemy komplet noży. I to na promocji

Podobnie jak w Biedronce, na stronie internetowej sklepu Homla także pojawił się funkcjonalny komplet noży na wyprzedaży. Jego obecna cena wynosi 143,20 zł. Zestaw składa się z pięciu noży o różnych gabarytach i zastosowaniu, nożyc kucharskich oraz specjalnego stojaka. Komplet z tymi produktami będzie służył w kuchni przez lata. 

Zestaw noży HomlaZestaw noży Homla screen homla.com.pl

Więcej o: