Donatella Versace jeszcze do niedawna wyglądała inaczej. W końcu powiedziała sobie dość?

Donatella Versace przez lata uchodziła za antyreklamę operacji plastycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. W ostatnim czasie po raz kolejny zdecydowała się na poprawę swojego wyglądu i zaskoczyła wszystkich. Takiej Donatelli Versace już dawno nikt nie widział. - Wyglądasz świetnie - komentują fani w sieci.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Donatella Versace jest włoską projektantką mody i obecną wiceprezes domu mody Versace. Jest właścicielką 20 proc. udziałów w firmie, którą założył jej brat - Gianni Versace. 67-letnia projektantka przez lata znana była z intensywnego poprawiania swojej urody, jednak operacje oraz zabiegi, którym się poddała, uchodziły za niezbyt udane. Ostatnio po raz kolejny postanowiła poprawić swoją twarz. Tym razem jednak efekt pozytywnie zaskoczył wszystkich.

Donatella Versace przeszła kolejne operacje. Jak teraz wygląda? 

Przez ostatnie lata Donatella Versace uchodziła za osobę, która nie do końca umiejętnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a zabiegi, którym się poddaje, wizualnie dodają jej lat. W pewnym momencie, zdjęcia Donatelli zestawiano nawet z Jocelyn Wildenstein, czyli najsłynniejszą na świecie ofiarą uzależnienia od poprawiania urody, która nazywana jest "kobietą-kotem". Na fotografiach, które w ostatnim czasie pojawiają się w sieci, zobaczyć można, że 67-letnia projektantka przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Ostatnie zabiegi sprawiły jednak, że Donatella Versace wygląda subtelniej i wizualnie młodziej. Projektantka delikatnie ociepliła także kolor swoich włosów i złagodziła nieco makijaż.

 
Taaaaaaak dużo ładniej... Donatella niech już tak zostanie... Wyglądasz świetnie
Wyglądasz bardzo dobrze
Piękna!
Wyglądasz cudownie
Wygląda bosko. Bez porównania do wcześniejszego wyglądu

- piszą internautki oraz internauci pod zdjęciami na Instagramie Donatelli Versace.

 
Więcej o: