Wielka okazja w Lidlu! Ten zestaw kosztuje teraz 17,99 zł. Podobne w Ikei i Home&you

W sieci sklepów Lidl trwa wielka wyprzedaż, podczas której jeden z zestawów do łazienki dostaniemy w kuszącej cenie. Podobne komplety w Home&you oraz Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lidl bardzo często zaskakuje swoich klientów spontanicznymi wyprzedażami, w trakcie których w promocyjnej cenie możemy kupić nie tylko ubrania, ale i również praktyczne komplety do domu. Tym razem dyskont przygotował dla odbiorców zestaw ręczników, który uzupełni skład najpotrzebniejszych rzeczy w łazience. Podobne produkty widnieją w sklepach Ikea oraz Home&you. 

Zestaw ręczników w Lidlu. Promocja -40%

Na stronie internetowej Lidla za komplet ręczników marki "Livarno" zapłacimy jedynie 17,99 zł, czyli o 40% mniej, niż w przypadku regularnej ceny. W zestawie znalazły się dwa produkty o wymiarach 50x100 cm. Komplet jest dostępny w czterech kolorach: szarym, ciemnoróżowym, czerwonym i niebieskim. Oba ręczniki zostały w 100% wykonane z bawełny. 

Zestaw ręczników z LidlaZestaw ręczników z Lidla screen lidl.pl

Ikea sprzedaje komplet ręczników. Specjalne zastosowanie

Zestaw ręczników znajdziemy również na stronie internetowej Ikei. Jeden z kompletów kosztuje aktualnie 24,99 zł. To specjalny zestaw ręczników do zawijania włosów, który znakomicie wchłania nadmiar wilgoci. Idealna propozycja dla pań, która idealnie sprawdzi się tuż po umyciu włosów, w trakcie nakładania makijażu lub podczas wieczornej pielęgnacji

zestaw ręczników z Ikeizestaw ręczników z Ikei screen ikea.com

Komplet ręczników z Home&you. Praktyczne i miłe w dotyku

Ostatnią propozycją kompletów ręcznikowych jest egzemplarz marki "Alicante" z Home&you, który obecnie kupimy za 35,99 zł. W skład zestawu wchodzą trzy ręczniki o różnych wymiarach. Taki komplet świetnie dopełni aranżację każdej łazienki, a ponadto jest funkcjonalny i przyjemny w dotyku. 

Zestaw ręczników z home&youZestaw ręczników z home&you screen home-you.com

Więcej o: