Na aucie swojej córki zauważył dziwny znak. Teraz ostrzega innych

Pewien mężczyzna zauważył opaskę zaciskową na samochodzie córki. Po rozmowie z policjantem postanowił ostrzec innych. - Jeżeli znasz dziewczynę, która wraca do domu w nocy, sprawdzaj jej samochód każdego ranka - radzi.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród >>

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

TikTok to aplikacja, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku ojca, który niedawno zauważył dziwny znak na samochodzie swojej córki.

"Nie wiedziałem, co to jest"

Mężczyzna zdał sobie sprawę z tego, że dziewczyna może być celem ataku. Gdy dowiedział się, o co chodzi, postanowił ostrzec innych użytkowników aplikacji. 

Pewnego dnia na tylnych drzwiach pasażera samochodu córki mężczyzna zauważył opaskę zaciskową. Postanowił ją odciąć. Co ciekawe, opaska pojawiła się w tym samym miejscu także w kolejnych dniach. - Nie wiedziałem, co to jest, ciągle ją odcinałem - zdradził. 

Kobieta także nie miała pojęcia, o co chodzi. Mężczyzna skontaktował się więc ze swoim bratem, który jest policjantem. 

Ważne ostrzeżenie

Policjant, gdy dowiedział się o odkryciu brata, miał mu do przekazania złe wieści. Okazało się, że opaska jest niebezpiecznym znacznikiem umieszczanym na autach przez sutenerów. 

Warto wspomnieć o tym, że córka autora nagrania często kończy pracę w środku nocy. Poza tym mieszka pod miastem, a jej droga powrotna do domu trwa aż godzinę. Jak wspomniał mężczyzna, taka opaska to oznaka dla porywaczy, że właścicielka auta jest bezbronna i może być łatwym celem. - Jeżeli znasz dziewczynę, która wraca do domu w nocy, sprawdzaj jej samochód każdego ranka - podsumował.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: