Wytatuowała sobie na twarzy 56 gwiazdek, a potem chciała je usunąć. Jak wygląda 13 lat później?

Młoda Belgijka przed laty podjęła prawdopodobnie najgorszą decyzję w swoim życiu. Zgodziła się na wytatuowanie jej na twarzy 56 gwiazdek! Jak później wyznała, nie planowała aż tak dużego tatuażu i wkrótce zdecydowała się na usunięcie go. Jak dziś wygląda?

Trzynaście lat temu szczególnie wśród nastolatków, głośno było o pewnej Belgijce, która zdecydowała się na nietypowy tatuaż. Pisał o tym m.in. magazyn "Bravo", który opublikował zdjęcia kobiety. Emocje najbardziej budził fakt, że kobieta twierdziła, że nie zgodziła się na taki wzór! Gwiazdek miało być jej zdaniem o wiele mniej. Finalnie, zdecydowała się usunąć wątpliwą ozdobę. Jak dziś wygląda?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz poprawia urodę. Zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

Kimberley Vlaeminck zgodziła się na nietypowy tatuaż? 

Belgijka Kimberley Vlaeminck w 2009 roku udała się do tatuażysty. W tamtych latach świat ogarnęła moda na styl "emo". Czarne gwiazdki nie tylko malowano na ciele w okolicy oczu, ale i chętnie tatuowano. Na taką formę ozdobienia ciała zdecydowała się i ona, a gwiazdki zdecydowała się umiejscowić na twarzy. Jak twierdzi, w planach miała tatuaż składający się z trzech niewielkich elementów. Niestety, w wyniku nieporozumienia, tatuażysta wytatuował ich... 56.

 

Po sesji tatuażu dziewczyna twierdziła zwierzając się w mediach, że nie była tego świadoma, ponieważ zasnęła. Wykonawca tatuażu Rousian Toumaniantz twierdzi inaczej. Jego zdaniem wcale nie spała, a wręcz co jakiś czas zerkała w lustro, wyraźnie zadowolona ze swojej metamorfozy.

Belgijka usunęła tatuaż. Jaki był prawdziwy powód tej decyzji i jak dziś wygląda?

Wersja o drzemce podczas sesji tatuażu okazała się nieprawdziwa. Wyraźnie zawstydzona dziewczyna, jak donosi portal pudelek.pl przyznała, że zdecydowała się na kłamstwo po tym, jak jej ojciec wyraził dezaprobatę w temacie jej nowej ozdoby. Skrytykował jej metamorfozę również chłopak, który zagroził, że jeśli nie usunie tatuażu, będą musieli się rozstać. W tej sytuacji zrozpaczona dziewczyna postanowiła usunąć tatuaż. Dziś, po 13. latach możemy zobaczyć, jak wygląda (zdjęcie w galerii). Ponoć proces usunięcia tatuażu kosztował ją aż 13,5 tysiąca dolarów.

 

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Więcej o: