Ten banalny trik powiększy jeansy nawet o 2 rozmiary! Jedyne czego potrzebujesz to woda

Dodatkowe kilogramy sprawiły, że nie mieścisz się w ulubioną parę jeansów? A może po prostu robione w pośpiechu pranie spowodowało, że spodnie skurczyły się o kilka rozmiarów? Nie musisz dłużej martwić się za małym ubraniem! Z pomocą przychodzi niesamowity trik z TikToka, dzięki któremu być może już nigdy nie będziesz musiała zmagać się ze zbyt ciasnymi jeansami!

Nie jest niczym odkrywczym, że ubrania, a przede wszystkim te uszyte z denimu, lubią płatać nam figle. Dlatego też pomysłów na rozciągnięcie jeansów w sieci nie brakuje. Nie wszystkie z nich są jednak tak skuteczne, jak mogłoby się wydawać. Niedawno mokry, ale przede wszystkim - sprytny trik na zbyt ciasne jeansowe spodnie zaczął królować w Internecie. Jedyne co musisz zrobić to... wskoczyć pod prysznic w pełnym ubraniu! Brzmi ciekawie, prawda? 

Jak rozciągnąć jeansy przy użyciu wody? To banalnie proste! 

Niedawno amerykańska TikTokerka zaprezentowała na swoim profilu, jak w łatwy i szybki sposób przy użyciu wody poszerzyć jeansy. Dziewczyna rozciągnęła swoje spodnie aż o dwa rozmiary - z jeansów 36, udało się jej zrobić te rozmiarowo przypominające 40. Na czym dokładnie polega trik

Amerykanka najpierw weszła w za małych jeansach pod prysznic, a następnie przy użyciu słuchawki prysznicowej oblała swoje spodnie ciepłą wodą. To jednak nie wystarczyło. Podczas całego procesu użytkowniczka TikToka wykonała kilka przysiadów i rozciągnięć, aby poluzować ubranie. W komentarzach pokreśliła, że przed zdjęciem miała je na sobie jeszcze przez 10 minut. Następnie pozwoliła im wyschnąć na powietrzu, co zajęło dwa dni. 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy "mokre" rozciąganie jeansów działa naprawdę? Rezultaty zaskakują 

Pod koniec filmiku zamieszczonego przez dziewczynę możemy zauważyć, że ma na sobie całkowicie suche jeansy, które są nie tylko idealnie rozciągnięte, ale mają nawet trochę dodatkowego wolnego miejsca. Ciekawy sposób oraz zaprezentowane efekty dokumentujące jego działanie, sprawiły, że filmik spotkał się na portalu z dużym uznaniem. W komentarzach niektórzy widzowie twierdzili, że sami wypróbowali ten sposób i "zadziałał". 

To działa! Zrobiłam to!
To jest sprytne i działa. Ale dyskomfort jest straszny.

- komentowali użytkownicy TikToka

A wy co sądzicie o patencie zaprezentowanym przez Amerykankę? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o: