Znaki zodiaku, które mistrzowsko całują. W czym tkwi sekret rozpalających wyobraźnię pocałunków?

Niektórzy mistrzowskich umiejętności całowania doszukują się w astrologii. Okazuje się, że rzeczywiście data urodzenia może mieć na to wpływ. Sprawdź, które znaki zodiaku obdarzają najlepszymi pocałunkami. Być może to właśnie z którymś z nich zbudujesz piękną relację.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szansę na zyskanie wyjątkowych nagród.

Całowanie jest świetną formą okazywania uczuć bliskiej osobie. Pocałunki mogą być czułe i delikatne, ale też namiętne i żarliwe. Dla niektórych ważna jest atmosfera i idealny moment, podczas gdy inni liczą na spontaniczność i przejęcie kontroli przez partnera. Sprawdź, które znaki zodiaku umieją obdarowywać pocałunkami wywołującymi motylki w brzuchu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Lew. Lubi obdarzać namiętnymi pocałunkami na oczach tłumu, choć skrywa wrażliwość

Lwy zazwyczaj charakteryzują się tym, że nieustannie walczą o dominację. Nie inaczej jest w przypadku pocałunków. Osoby spod tego znaku nie mają oporów, by przejąć inicjatywę. Ich buziaki są namiętne i gorące, zwłaszcza jeśli dzieją się przy tłumie gapiów, którzy mają za zadanie je podziwiać. Lwy często skrywają w sobie wrażliwość, którą okazują czułymi pocałunkami na osobności. Mimo zdecydowanego i dominującego charakteru dbają o partnerów.

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek w hitowych butach na jesień! Fan: skąd te kozaczki?

Strzelec. Całują w najmniej oczekiwanych momentach

Zdarza się, że osoby spod znaku Strzelca charakteryzuje beztroska. To sprawia, że świetnie całują. Rzadko czegoś się boją, dlatego nie mają większych oporów przed przejęciem inicjatywy. Lubią też obdarzać pocałunkami w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Atmosfera nie musi odgrywać dla nich większej roli — uważają, że najlepsze buziaki to te, które przekazuje się ukochanej osobie znienacka.

Wodnik. Lubią czekać na idealny moment

Wodniki bywają spięte, jednak to nie przeszkadza im w całowaniu po mistrzowsku. Osoby spod tego znaku są czułe, namiętne i lubią czekać na idealny moment. Uważają, że chwila pierwszego pocałunku powinna być wyjątkowa, romantyczna i zapadać głęboko w pamięć. Wodniki dużo planują, dlatego często mają w głowie ułożony wcześniej schemat tej idealnej chwili. 

Posiadasz te cechy? Choć może to zdziwić, świadczą o wysokim poziomie inteligencji Posiadasz te cechy? Choć może to zdziwić, świadczą o inteligencji

Skorpion. Ich pocałunki uzależniają

Skorpiony często inicjują pierwsze pocałunki. Lubią działać pod wpływem chwili, ale cenią też sprzyjające buziakom okoliczności. Są spontaniczne, romantyczne i namiętne i nade wszystko cenią sobie kontrolę. To właśnie ich buziaki często zapadają w pamięć na lata i mogą nawet być uzależniające. Partnerzy Skorpionów mają szansę poczuć się, jakby grali ważną rolę w romantycznym filmie

Więcej o: