"Wyglądam o 20 lat młodziej. Ludzie są w szoku, gdy mówię, ile naprawdę mam lat"

Każda kobieta chce wyglądać młodo. Tylko niektórym udaje się jednak oszukać Matkę Naturę. Przykładem może być Tiktokerka @carolandry, która ma 72 lata, a wygląda na osobę o wiele, wiele młodszą. Jak ona to robi?

Masz tyle lat, na ile się czujesz?

Tiktokerka @carolandry prowadzi kanał w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia. Przede wszystkim chętnie opowiada o sytuacjach, kiedy ludzie dają jej o wiele mniej lat niż ma w rzeczywistości.

Trzeba przyznać, wygląda rewelacyjnie. Długie blond włosy do ramion, modne oprawki okularów i szczery uśmiech. Trzeba przyznać, my też myśleliśmy, że jest o wiele młodsza!

Kiedy mówią mi, że wyglądam na 50, a ja mówię im, że tak naprawdę mam 72 lata

- podpisała najnowsze nagranie.

Trudno uwierzyć, że kobieta ma 72 lata. Nawet jeśli ktoś nakłada filtr w mediach społecznościowych, to wprawne oko to zauważy. U tiktokerki młody wygląda wydaje się zasługą genów. Czy oby na pewno? Kobieta przyznaje otwarcie, że stosuje zabiegi medycyny estetycznej. I widać efekty.

Nikt nie wierzy w jej wiek

Internauci też nie mogą uwierzyć w jej młody wygląd:

Trudno w to uwierzyć
Nie masz 72.

- komentują internauci.

Zobacz wideo Antyoksydacyjny koktajl na płaski brzuch i młody wygląd [HAPS FIT]

Kobieta nic nie robi sobie z tego niedowierzania. Podkreśla, że czuje się młodo. Często też publikuje filmiki poświęcone modzie i urodzie dojrzałych kobiet. Stara się wspierać kobiety i przekazywać im dobrą energię. Nie boi się uciekać do humoru i często jej nagrania są zabawnymi skeczami. Przysłania jej jedno – chce, aby kobiety w każdym wieku czerpały z życia to, co najlepsze.

Więcej o: