Adele schudła 45 kg, Vega 40, a Big Boy 160. Dziś są nie do poznania!

Spektakularne metamorfozy gwiazd budzą wiele emocji. Same gwiazdy chętnie chwalą się zdjęciami swoich przemian w mediach społecznościowych, piszą na ten temat książki, występują w śniadaniówkach. Komu udało się schudnąć najwięcej?

Adele

Metamorfoza Adele zaskoczyła wszystkich. Wszystko dlatego, że artystka naprawdę długo ukrywała zmianę. Gdy pojawiła się publicznie, wszyscy oniemieli. Pierwszy raz zobaczyliśmy przemianę wokalistki na zdjęciu wykonanym przez Kingę Rusin na prywatnej imprezie Beyonce. Gwiazda schudła 45 kg!

Rebel Wilson

Rebel Wilson często dostawała role "sympatycznych grubasek". Mogliśmy śmiać się z jej żartów w "Pitch Perfekt" czy "Jak romantycznie". Teraz aktorka unika cukru i fastfoodów, uprawia sport oraz regularnie chodzi na spacery. Chudnie w oczach. W 2020 roku założyła się z fanami na Instagramie, że schudnie 75 kg. Uda jej się?

Rebel WilsonRebel Wilson fot. instagram.com/rebelwilson

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski zrzucił ponad 70 kg. Jego metamorfoza także robi olbrzymie wrażenie. Rozpoczęła się od zmniejszenia żołądka.

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

Patryk Vega

Patryk Vega też nie wygląda jak kiedyś. Dieta, siłownia… po prostu intensywna praca nad sylwetką. Efekt? Reżyser schudł 40 kg!

 

Mateusz Borkowski "Big Boy"

Metamorfoza Mateusza Borkowskiego z programu "Googlebox" jest najbardziej spektakularna. Znany szerszej publiczności jako "Big Boy", mężczyzna zrzucił ponad 160 kg! Na początku, podobnie jak Sekielski, przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Wszystko dokumentował w mediach społecznościowych. Dzielił się także przykrymi konsekwencjami, jak choćby problemami nadmiaru skóry, która pozostała mu po odchudzaniu.

 

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba, także gwiazda "Goggleboxa", pozbyła się aż 20 kg. Dieta i ćwiczenia na siłowni – to jej przepis na sukces. Metamorfozę gwiazdy najlepiej widać na zdjęciu zestawionym z fotografią z liceum.

 

Więcej zdjęć możesz obejrzeć w galerii na górze strony.

Więcej o: