Te znaki zodiaku często się rozstają. Zbyt wiele je różni, żeby stworzyły szczęśliwy związek

Znaki zodiaku opisują różne typy ludzkich charakterów. Jedne z nich świetnie się uzupełniają, a drugie dzieli zbyt wiele, żeby mogły się dogadać. Które znaki zodiaku najczęściej się rozstają?

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Zastanawiasz się, czy twój związek przetrwa? A może zaczęłaś się z kimś spotykać i chcesz się dowiedzieć, czy do siebie pasujecie? Pomocny w udzieleniu odpowiedzi na to pytanie może być horoskopChociaż należy patrzeć na to z przymrużeniem oka, znaki zodiaku mogą być wskazówkę, do tego, z kim stworzymy udany związek, a z kim się rozstaniemy.  

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Koziorożec i Baran to słabe dopasowanie. Wkrótce czeka je rozstanie 

Chociaż istnieją przypadki, w których dwa różne żywioły tworzą udany związek, tutaj jest to mało prawdopodobne. Koziorożec to ziemia, dlatego jest troskliwy, spokojny i przywiązuje dużą wagę do rozwoju kariery i rzeczy materialnych. Baran, jako znak spod żywiołu ognia, jest jego zupełnym przeciwieństwem. Jest impulsywny, ale też bardziej otwarty i nie ma problemu z komunikacją. To niestety prowadzi do nieustannych kłótni 

Wodnik i Byk nie stworzą stabilnej relacji. Różnią się niczym ogień i woda 

Byk, podobnie jak inne znaki zodiaku spod żywiołu ziemi, jest bardzo zorganizowany. Lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jest praktyczny, ale też bardzo wrażliwy. Wodnik jest za to niezwykle energiczny i do wszystkiego podchodzi z ekscytacją. Jest niezwykle kreatywny i nie przejmuje się opinią innych. Chociaż także potrzebuje bliskości, nie okazuje tego tak mocno jak Byk, co prowadzi do nieporozumień.  

Lew i Skorpion często się rozstają. Te dwie mocne osobowości nie mogą być razem 

Lew i Skorpion to chyba dwa najbardziej intensywne znaki zodiaku. Pierwszy lubi być w centrum uwagi, kocha być adorowany i chwalony. Często wchodzi w rolę przywódcy w grupie. Skorpion bywa namiętny, ale też mocno zazdrosny. Nie wybaczy zdrady i zapamiętuje krzywdę na długo. Oba znaki są tak samo uparte, dlatego ciężko im się dogadać, kiedy każdy chce postawić na swoim.  

Więcej o: