Skradła serca widzów rolą Lodzi w "Ranczu". Aktorka w życiu prywatnym miała wiele problemów. "Bałam się"

Magdalena Kuta skradła serca widzów rolą Lodzi w serialu "Ranczo". Teraz możemy oglądać aktorkę w nowym serialu, "Gang zielonej rękawiczki". Jej początki w branży nie były jednak łatwe. Aktorka musiała zmagać się z wieloma problemami, także w życiu prywatnym.

Magdalena Kuta od ponad 40 lat zachwyca na scenie i ekranie. Stworzyła wiele niezapomnianych ról, jednak widzowie najbardziej kojarzą ją z Lodzią z serialu „Ranczo". Postać przyniosła jej ogromną sławę i uwielbienie wśród fanów. Teraz aktorkę możemy oglądać w nowym serialu "Gang Zielonej Rękawiczki".  Jak wyglądały początki jej kariery? 

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Lodzia z Rancza miała wiele problemów w życiu prywatnym. Magdalena Kuta prywatnie 

Magdalena Kuta urodziła się w 1957 roku w Warszawie. 24 lata później ukończyła studia na Wydziale aktorskim PWST w Warszawie. Pojawiała się na deskach teatrów, a na ekranie zadebiutowała w filmie "W biały dzień". To był jeden z najszczęśliwszych momentów w jej życiu. W końcu od dziecka marzyła o karierze aktorskiej. Niestety szczęście nie trwało długo.  

Chociaż Kuta rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego, nie ukrywała, że w młodości nie miała łatwo. Kiedy była na studiach, dowiedziała się, że jest w ciąży. Na dodatek jej partner był wówczas w innym związku. Nie wiedziała, jak będzie wyglądać jej przyszłość. Wspomina, że to wiara pomogła jej w trudnych chwilach. — Zawdzięczam to Bogu. To On pomógł mi uporać się ze wszystkimi strachami i urodzić Tomka — powiedziała na łamach "Dobrego Tygodnia".  

Nieocenioną pomocą była dla aktorki przede wszystkim jej mama. — Nie powiedziała mi nawet jednego złego słowa. Usłyszałam, że Tomek jest śliczny, mnóstwo innych budujących uwag. Uświadomiłam sobie, jakie głupie było to, że bałam się odrzucenia ze strony mamy. Rodzice i moje siostry pomagali mi, jak mogli — dodała. 

Magdalena Kuta w nowym serialu. Aktorka znów zachwyca na ekranie 

Dziś syn aktorki jest już dorosłym mężczyzną i sam doczekał się trójki dzieci. Aktorka cieszy się chwilami z najbliższymi i jednocześnie dalej rozwija swoją karierę aktorską. Kuta skradła serca widzów rolą Lodzi w serialu „Ranczo". Wcielała się w postać sympatycznej księgowej przez dziesięć lat. Teraz znów możemy ją oglądać na ekranie. W październiku na Netflixie swoją premierę miał polski serial kryminalny "Gang zielonej rękawiczki", w którym Magdalena Kuta gra jedną z głównych ról. 

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Więcej o: