Britney Spears pozuje nago na plaży. Zdjęcie wywołało falę komentarzy. "To jest przerażające!"

Britney Spears postanowiła po raz kolejny zaskoczyć swoich fanów na Instagramie. Niedawno miał premierę jej singiel z Eltonem Johnem, a mediach społecznościowych wciąż pojawiają się nowe zdjęcia artystki, na których pozuje kompletnie nago. Tym razem gwiazda pochwaliła się zdjęciem prosto z plaży.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Artystka od czasu, kiedy została zwolniona z kurateli ojca, korzysta z odzyskanej wolności artystycznej. W ostatnim czasie Britney Spears wraz z Eltonem Johnem nagrała singiel, który jest nową wersją popularnej piosenki artystki "Tiny Dancer". Jego tytuł nosi "Hold Me Close". To jej pierwszy kawałek od ponad 6 lat. Artystka aktywnie działa również w swoich social mediach, gdzie regularnie publikuje odważne zdjęcia. Czym tym razem zaskoczyła?

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Britney Spears pozuje nago na plaży. Artystka ponownie zaskakuje

Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku, co można wywnioskować po załączonym do zdjęcia opisie z flagami tego państwa. Britney Spears udowadnia, że nie boi się odsłaniać swojego ciała i regularnie publikuje odważne zdjęcia, czym wywołuje niemałą sensację w sieci. Podobnie było tym razem, kiedy pochwaliła się kadrem prosto z plaży, na którym pozuje całkowicie nago. Artysta, chcąc uniknąć usunięcia posta, miejsca intymne zasłoniła różowe kwiatki, a na głowie ma kapelusz z szerokim rondem.

 

Emocje wśród fanów artystki. Gwiazda wywołała falę komentarzy

Britney Spears pojawiła się ponownie nago w mediach społecznościowych. Piosenkarka wielokrotnie powtarzała, że publikacja takich zdjęć to jej sposób na wyrażanie siebie oraz cieszenie się odzyskaną wolnością. Zdjęcie na Instagramie szybko zgromadziło ponad 766 tysięcy polubień oraz wiele reakcji ze strony fanów w komentarzach.

Jestem zszokowana tym, jak bardzo ciało obraża ludzi, wszyscy mamy taką, dlaczego nie pozwolić jej cieszyć się wolnością i akceptacją siebie, jaką przynosi nam nagość? Musimy coś zrobić z tą kulturą wstydu ciała i zaczyna się rozbierać!
Szczerze mówiąc, gdyby moja mama publikowała takie rzeczy, a ja musiałbym iść do szkoły, nienawidziłbym swojego życia.
Przestań już. Nie pomagasz sobie...
Jesteś mamą dwóch nastolatków
Po prostu dziwne. To jest przerażające!
 
Więcej o: