Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"? Agnieszka Michalska zrezygnowała z aktorstwa. Czym zajmuje się teraz?

Agnieszka Michalska zdobyła sławę dzięki roli Krysi w serialu "Lokatorzy". Mimo ogromnego sukcesu wkrótce po nagraniach zrezygnowała z życia w blasku reflektorów. Zamiast tego, skupiła się na czymś zupełnie innym. Jak dziś wygląda?

Serial "Lokatorzy" swoją premierę miał w 2000 roku i był emitowany przez pięć lat. Rolę Krysi Drewnowskiej dostała Agnieszka Michalska. Widzowie ją pokochali. Choć nie mogła narzekać na brak pracy, wraz z zakończeniem serialu zaczęła konsekwentnie wycofywać się z aktorstwa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Początki kariery Agnieszki Michalskiej. Rola Krysi sprawiła, że stała się znana

Agnieszka Michalska urodziła się w Łodzi i ma 51 lat. Jako aktorka zadebiutowała w 1993 roku rolą Zosi w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego. Dwa lata później skończyła studia na Wydziale Aktorskim w Łodzi. Rola Krysi w "Lokatorach" przyniosła jej ogólnopolską sławę. Mimo to coraz rzadziej zaczęła pojawiać się na srebrnym ekranie. Zagrała jeszcze w kilku większych produkcjach, oraz mogliśmy oglądać ją w pojedynczych odcinkach popularnych seriali, jednak ostatecznie porzuciła aktorstwo.

Agnieszka Michalska zrezygnowała ze sławy. Czym zajmuje się teraz?

Agnieszka Michalska przez jakiś czas prowadziła swój kanał na Youtube o nazwie "Kultura to natura", gdzie przeprowadzała rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Poruszała tematy dotyczące sztuki, środowiska, ekologii i dręczących nas problemów społecznych. Największa zmiana nastąpiła jednak wraz z pandemią. Aktorka postanowiła porzucić miasto na rzecz mniejszej miejscowości. Padło na Mrągowo, gdzie pracuje jako dyrektorka Mrągowskiego Centrum Kultury.

 
 

Agnieszka Michalska zniknęła z show-biznesu, jednak chętnie dzieli się momentami ze swojego życia na Instagramie

Prywatnie, po 15 latach małżeństwa, w 2017 roku rozstała się ze swoim mężem, z którym ma syna Ignacego. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz codziennym życiem. W wolnych chwilach żegluje.

 
Więcej o: