Joanna Krupa zapozowała nago, a fani nie mogą oderwać od niej wzroku. "Bogini"

Nowy post Joanny Krupy na Instagramie zachwycił jej fanów. Modelka zapozowała nago, a pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. "Podziwiam Panią" - piszą.

Kariera Joanny Krupy nie zwalnia tempa, a gwiazda z powodzeniem łączy wychowywanie córki z obowiązkami zawodowymi. Chociaż na co dzień mieszka w Stanach, często odwiedza Polskę, m.in. po to, żeby prowadzić program "Top model". Gwiazda nie zapomina także o mediach społecznościowych, na których obserwuje ją ponad 1,8 milionów osób. To właśnie na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Interesuje cię życie gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Joanna Krupa w zmysłowej sesji. Modelka pozuje nago 

Joanna Krupa najbardziej jest kojarzona dzięki roli jurorki i prowadzącej "Top model". Gwiazda nie daje nam zapomnieć, że jest wykwalifikowaną osobą do tej roli. Krupa to także światowej sławy modelka. Zdjęcia z profesjonalnych czy domowych sesji często publikuje na Instagramie. Tak też było tym razem. Gwiazda zapozowała zupełnie nago z rozpuszczonymi włosami, a przykrywała się jedynie kawałkiem...firanki!  

Plusem ciepłych miejsc jest to, że kiedy zabraknie ci stylizacji zawsze możesz ubrać się w firankę

- napisała w opisie zdjęcia modelka. 

 

Joanna Krupa ponownie zachwyciła fanów. "Bogini" - piszą 

Joanna Krupa jest związana z branżą modelingową od wielu lat. Już jako 13-letnia dziewczyna została zapisana przez mamę do szkoły dla modelek. Nic więc dziwnego, że gwiazda ma za sobą wiele różnych sesji i projektów. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z jej zawodowych poczynań. Pod postami zawsze pojawia się wiele pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów. Tym razem na reakcję internautów także nie trzeba było długo czekać.  

Pozdrawiam i podziwiam Panią 
Pani Joasiu, piękne zdjęcie. Jest Pani cudowna 
Bogini 
Piękna 

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Więcej o: