Cichopek i Kurzajewski nie byli pierwsi. Głośne romanse w TVP, które wywołały poruszenie wśród widzów

Niedawno Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili swój związek. Wszystko zaczęło się od współpracy w telewizyjnym formacie TVP "Pytanie na śniadanie". Z czasem pojawiło się uczucie, które wywołało niemałe poruszenie. W historii telewizji miały już miejsce podobne historie.

O łączącym uczuciu pomiędzy Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim plotkowano od wielu miesięcy. Para na oficjalne potwierdzenie swojego związku zdecydowała się dopiero niedawno. Miało to miejsce w Izraelu, gdzie wspomniana dwójka świętowała 40. urodziny aktorki i gwiazdy "M jak Miłość". Wiadomość ta wywołała lawinę komentarzy i wiele emocji, nie tylko wśród internautów. Pojawiły się gratulacje i słowa wsparcia, ale również słowa krytyki i oskarżenia o rozbijanie małżeństw.

 
Zobacz wideo Romanse Antka Królikowskiego, czyli czy kogokolwiek zaskakują obecne plotki

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jacek i Joanna Kurscy. Uczucie prosto z korytarzy TVP

Uczucie, które zrodziło się pomiędzy gwiazdami "Pytania na Śniadanie" nie było pierwszym, które wywołało tyle emocji. Na korytarzach TVP złączyły się również losy Joanny i Jacka Kurskiego. W 2016 roku wyszła wiadomość o bliższej relacji tej dwójki. Joanna Kurska jest związana z telewizją już od kilkunastu lat, lecz zaczęło być o niej głośno, za sprawą w związku z ówczesnym prezesem TVP. Sam Jacek Kurski zaledwie rok wcześniej, czyli w 2015 roku rozwiódł się z żoną oraz matką trójki jego dzieci. Para w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

 

Ich miłość przerwało tragiczne wydarzenie. Zofia Czernicka i Andrzej Żmuda

Gdy Zofia Czernicka po raz pierwszy spotkała popularnego i komentatora sportowego, Andrzeja Żmudę była początkującą gwiazdą telewizji i dziennikarstwa. To była miłość od pierwszego wejrzenia.  Prezenterka, gdy w jej życiu pojawił się kolega z telewizji, podjęła decyzję o rozstaniu się z ówczesnym mężem, cenionym neurochirurgiem, z którym miała dzieci. To właśnie ze względu na nie, nie podjęła natychmiastowego decyzji o rozwodzie. Z nowym ukochanym, Andrzejem Żmudą przeżyła 3 lata. Szczęście pary przerwał tragiczny wypadek samochodowy 21 czerwca w 1990 roku, w którym mężczyzna zginął. Czernicka wyznała, że do dziś żałuje, że nigdy nie wyznała ukochanemu miłości. 

 

Popularni prezenterzy planowali ślub. Irena Dziedzic i Jan Suzin

Cała Polska w czasach PRL-u znała telewizyjnych spikerów i prezenterów, którzy byli wizytówką TVP. Jednymi z największych gwiazd w latach 50. była Irena Dziedzic i Jan Suzin. Prezenterów tej samej stacji połączyło gorące uczucie. O tym romansie było naprawdę głośno, a para nie kryła się ze swoim uczuciem, mimo że Dziedzic wciąż miała męża. Zakochani zamieszkali razem w nowym mieszkaniu, a nawet zaczęli planować ślub i postanowili kupić samochód. W tamtych czasach kupno auta za 65 tysięcy złotych było niebotyczną sumą. Para zaciągnęła więc kredyt, dokładniej Dziedzic, a partner i jego znajomi zostali poręczycielami. Nie minęło dużo czasu, a prezenterka postanowiła rozstać się z Suzinem, który słynął z bycia bawidamkiem.

 
 
Więcej o: