Te gwiazdy są ze sobą na dobre i na złe. Unikają blasku fleszy i od lat świetnie się dogadują

Nie wszystkie pary show-biznesu dzielą się szczegółami dotyczącymi ich związków. Niektórzy unikają rozgłosu i strzegą jak ognia informacji dotyczących ich relacji. Choć wiemy o nich niewiele, od lat są razem i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szansę na zyskanie wyjątkowych nagród.

Nie wszystkie gwiazdy dzielą się szczegółami życia prywatnego z mediami. Są pary, które nie mają w zwyczaju wiele mówić o swojej relacji, a wszelkie detale owiane są tajemnicą. Możliwe, że im to sprzyja, ponieważ niektórzy z nich są razem już nawet kilkadziesiąt lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Żak żartuje z męża: "Na jego tle zawsze wyglądam szczuplej"

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Restauratorka Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od prawie 20 lat. Co jakiś czas gwiazda dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami z partnerem, choć nie ma w zwyczaju zwierzania się na temat szczegółów łączącej ich relacji.

 

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski

Aktorzy Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski tworzą parę od około 40 lat. Poznali się jeszcze na studiach i od razu połączyła ich więź. Wzięli ślub w 1982 r. i mają córkę Zofię. Widzowie mogą ich kojarzyć z roli Patryka Pietrka i nauczycielki podstawówki w serialu "Ranczo". Na co dzień grywają też w innych serialach.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura

Para aktorów jest razem już ponad 30 lat. Bardzo dbają o prywatność i rzadko chwalą się życiem prywatnym w mediach. Pobrali się po 10 latach wspólnego życia we Włoszech. W uroczystości wzięła udział tylko najbliższa rodzina. 

Paulina i Artur Żmijewscy

Poznali się w latach 80. jeszcze w liceum, a w tym roku świętowali 30 rocznicę ślubu. Świadomie chronią prywatność i nie rozmawiają o swoim związku w mediach. Parę sporadycznie można zobaczyć razem na ściankach podczas różnego rodzaju wydarzeń. Doczekali się trójki dzieci.

Maja Barełkowska i Piotr Cyrwus

Para poznała się jeszcze w szkole teatralnej, ale dopiero po kilku latach, pod koniec studiów, połączyło ich uczucie. Niedługo później wzięli ślub. Z biegiem lat Barełkowska i Cyrwus doczekali się trójki dzieci. Nie chwalą się szczegółami związku w mediach, a łączące ich relacje są owiane tajemnicą. 

Katarzyna i Cezary Żak

Katarzyna i Cezary Żak są razem od 37 lat. Chociaż ich związek przetrwał wiele wzlotów i upadków, wciąż trwają w małżeństwie, a kilka lat temu postanowili odnowić przysięgę. Zrobili to w miejscowości Jeruzal, w której miała miejsce akcja serialu "Ranczo". Produkcja przyniosła obojgu ogromną sławę, a widzowie jeszcze przez lata będą wspominać Solejukową, Wójta i Proboszcza, których grali.

Więcej o: