Te znaki zodiaku to urodzeni podrywacze. Jak uwodzić według znaków zodiaku?

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się być w sytuacji, w której nie byłaś pewna czy ktoś z tobą flirtuje, czy nie? Nawet jeśli wyczuwałaś, że jest pomiędzy wami napięcie, mogłaś nie być przekonana czy dobrze odczytujesz sygnały. Dowiedz się, jak flirtują znaki zodiaku.

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się być w sytuacji, w której nie wiedziałaś, czy ktoś z tobą flirtuje, czy nie? Nawet jeśli wyczuwałaś, że jest pomiędzy wami napięcie, mogłaś nie być przekonana czy dobrze odczytujesz sygnały.

Dobra wiadomość jest taka, że astrologia może być dla nas wskazówką w zrozumieniu sygnałów wysyłanych przez drugą osobę oraz drogowskazem jak uwieść osobę o konkretnym znaku zodiaku.

Znak zodiaku zapewnia nam wgląd w charakterystykę, zachowania i upodobania osób, na którym nam zależy. Musimy jednak pamiętać, że astrologia nie jest nauką. Charakterystyka zodiakalna niech służy nam za rozrywkę i wskazówkę aniżeli naukową analizę.

Jeśli chcemy prawidłowo przeanalizować, jak ktoś flirtuje, musimy skupić się na tym, jaki ma znak w księżycu, nie słońcu. To księżyc kieruje naszymi emocjami i jest niezwykle ważnym elementem w zrozumieniu sposobów flirtowania drugiej osoby.

KosmosKosmos Shutterstock

Baran, czyli namiętny znak zodiaku o ognistym temperamencie

AriesAries Shutterstock

Baran to namiętny znak zodiaku o ognistym temperamencie. Rządzi nim gorący Mars, który sprawia, że flirt jest jego drugą naturą. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, jakie Baran ma wobec ciebie uczucia i czy z tobą flirtuje, odpowiedź brzmi: nie ma żadnych. Jeśli Baran cię lubi i chce z tobą flirtować, będziesz o ty wiedzieć. To znak, który nie ukrywa swoich intencji.

Kiedy flirtujesz, Baran nie lubi, kiedy przechodzisz zbyt szybko do sedna sprawy. Zaloty to gra wstępna dla Barana. Krótko mówiąc, flirt i jeszcze więcej flirtu.

Bliźnięta, czyli wygadani flirciarze

Ze wszystkich znaków zodiaku Bliźnięta mają najprawdziwszy dar flirtowania. Rządzi nimi komunikacyjny Merkury, dlatego zawsze wiedzą, co powiedzieć i kiedy.

Bliźniaka możesz zainteresować przede wszystkim słowami. Ten znak żywiołu Powietrza rządzi się intelektem i w jego obecności ty też będziesz musiała to zrobić. Bądź naturalna i dowcipna. Zaciekaw bliźniaka i pilnuj, żeby nie myślał, że cię zdobył, bo się wycofa! Działaj powoli.

Lew, czyli wrodzony urok osobisty i pewność siebie

Dla płomiennego Lwa flirt jest jak powietrze niezbędne do życia. Wrodzony urok osobisty i nieposkromiona pewność siebie zjednują mu wielu wielbicieli. Jeśli chcesz uwieść lwa, komplementuj go. Jego ubranie, zachowanie, sposób bycia, ale nie przesadź. Zachowuj się jak partner i nie daj się zdominować.

Waga dyskretna flirciara, która lubi być adorowana

WagaWaga Shutterstock

W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku waga flirtuje w bardzo dyskretny sposób. Opanowała podryw do perfekcji i ma swoją sprawdzoną taktykę. Zamiast grać w otwarte karty, udaje niedostępną.

Waga może zakochać się nie w tobie, ale w twoim wyobrażeniu. To pułapka. Relacja stworzona na takim podłożu ma małą szansę na przetrwanie. Waga kocha być adorowana, tak jak zodiakalny Lew lubi słuchać komplementów i pochwał swojej urody i wdzięku, ale jeszcze bardziej lubi je prawić.

Strzelec nie bawi się we flirt, uważaj, zakochuje się szybko

Strzelec ma opinię znaku zodiaku, który bardzo szybko się zakochuje. Jak ktoś mu się spodoba, od razu to okaże. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości. Jednak ten gracz dobrze zna różnicę, pomiędzy miłością a zauroczeniem. Jedno jest pewne, ze Strzelcem niewinny flirt raczej nie jest możliwy.

Panna chętnie z tobą podyskutuje, ale nie oznacza to, że da się zaprosić na drugą randkę

Panny nie zadowolą się pierwszym lepszym kąskiem. Ten znak zodiaku dąży do ideału i równej perfekcji oczekuje od partnera. Jest bardzo trudny do odczytania. Umyślnie wysyła mylące sygnały. Jako znaku pod wpływem Merkurego uwielbia rozmowę, wymianę poglądów i bardzo ceni sobie intelekt, rozmowa to podstawa flirtu i podrywu, w przypadku Panny to kwestia bardzo ważna. Znajdź punkty wspólne i rozpocznij dyskusje!

Rak chce dać ci swoją miłość, ale łatwo może się wystraszyć i zniknąć z twojego życia

Raki marzą o głębokim związku. Mają w sobie ogromne pokłady miłości, którą bardzo chcą przelać na drugą osobę. Zamiast być otwartymi i szczerymi, próbują sprawiać wrażenie silnych lub nawet zbyt pewnych siebie. Boją się zranienia, toteż robią uniki. Daj rakowi czas na to, żeby się przed tobą otworzył. Zapracuj na jego zaufanie. 

Koziorożec flirtuje na swoich warunkach, jeśli nie jesteś w jego typie, nie masz co próbować

Koziorożce są niesamowicie wybredne w kwestii dobierania sobie partnera. W kwestii podrywu lubią wysublimowanie i klasę. Koziorożec potrafi zareagować ostro, jeśli ktoś zacznie się nim bawić i pozwalać sobie na zbyt dużo. Dlatego z Koziorożcem należy postępować ostrożnie. Dla niego flirt kończy się zawsze tam, gdzie on sam ustali granicę. Koziorożec długo szuka swojego ideału, który musi być w określonym typie. Na wczesnych etapach poznawania ten znak może wydawać się zbyt powściągliwy czy olewczy.

Skorpion może cię onieśmielić, ale nie poddawaj się

SkorpionSkorpion Shutterstock

Skorpiony otwierają się przed wybrańcami. To muszą być osoby o niezłomnym charakterze, które łatwo się nie poddają. Chociaż na randce Skorpion wydaje się powściągliwy lub onieśmielający, tak naprawdę przez cały czas próbuje zdecydować, czy ktoś jest wart jego cennego czasu. Niech nie odstraszy cię sarkazm i pewność siebie tego znaku zodiaku. Gdy skorpion cię pokocha, to miłość do grobowej deski.

Byk uwiedzie, ale da się uwieść, tylko jeśli widzi z tobą przyszłość

TaurusTaurus Shutterstock

Zodiakalne Byki są znane ze swojej wytrzymałości. Zazwyczaj nie mają problemu ze zdobyciem osoby, którą mają na oku. Panowie spod Byka prawią komplementy, szczodrze obdarzając swoje wybranki, a panie Byki są miłe, uwodzicielskie i uroczo seksowne. Należy jednak pamiętać, że byk lubi pożartować i flirtować, co nie znaczy, że traktuje to poważnie. Byki stoją mocno na ziemi i w trwałe relacje wchodzą tylko z osobami, które naprawdę im się podobają. Dla Byka miłość to nie zabawa.

Wodnik będzie flirtować z każdym, to nic osobistego

Wodniki to urodzeni flirciarze i podrywacze. Są tak mili i życzliwi jak Wagi, ale bardziej niezależni i oryginalni w kwestii miłosnej gry. Wodnik będzie flirtować z każdym na około, bo to jest jego sposób bycia. Flirtu wodnika, nie można odbierać osobiście, ani jako sugestii czegoś poważnego. Budowanie relacji z wodnikiem to żmudna praca, najlepiej zacząć od przyjaźni.

Ryby są dość bezpośrednie we flircie, tutaj tradycyjne techniki zadziałają

Każda Ryba lubi flirt, podryw, uwodzenie, atmosferę romansu i czegoś tajemniczego. Jest podatna na wpływy i łatwo ulega sugestiom i namowom, dlatego może być uznawana za naiwną i łatwowierną. Bądź szczera komplementując rybę, a wasza relacja ma szansę szybko się rozwinąć.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: