Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie prosto z łóżka. "W końcu coś normalnego"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała w sieci swój ogromny dystans. Opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z łóżka i się zaczęło. - "To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów", "Pani ma i tak lepiej, zwykły człowiek na etacie za 2500 netto myśli o szybkim powrocie do pracy" - komentują internautki.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, czy ktoś jej pomaga w zajmowaniu się chłopcami. "Jest absolutnym szefem naszego domu"

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 348 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego pokazując w sieci prawdziwe, nieprzekoloryzowane kadry, a także swój luz, dystans i poczucie humoru, nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek.

Pamiętacie Barbarę Wolańską z serii 'Kogel-mogel'?Grała Barbarę Wolańską w serii "Kogel-mogel"? 65-latka ma odważny wizerunek

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu prosto z łóżka. "Ktoś wreszcie pokazuje prawdę"

Ola Żebrowska podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Tym razem postanowiła opublikować kadr prosto z łóżka uchwycony przez Michała Żebrowskiego, na którym leży z dwójką najmłodszych dzieci. - #urlop - napisała, nawiązując ironicznie do nazwy "urlop macierzyński".

 

Jennifer Lopez w krótkim stroju. Fani nie wierzą własnym oczom: Tylko na nią spójrzcie! (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez w krótkim stroju. Fani nie wierzą własnym oczom: Tylko spójrzcie!

Pod postem momentalnie pojawiły się setki komentarzy od internautek:

Ktoś kto nazwał urlop macierzyński "urlopem" albo nigdy nie miał dzieci albo był facetem :p
Urlop macierzyński ma tyle wspólnego z urlopem, co krzesło elektryczne ze zwykłym krzesłem
Jesteś cudowna, za takie zdjęcia, za prawdę
Uwielbiam cię za to zdj, ktoś wreszcie pokazuje prawdę
Uwielbiam panią. Dziękuję za te zdjęcia
To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów
Piękna prawda dotycząca macierzyństwa, kobiecości. Wielkie brawa za ten post, Ola
Uwielbiam!!! Za dystans i za prawdę haha
Pani ma i tak lepiej, zwykły człowiek na etacie za 2500 netto myśli o szybkim powrocie do pracy, bo posiadają 2500, a nie posiadają, pani ma inne zmartwienia
Pani jest BOSKA!
W końcu coś normalnego, a nie idealny dom, mama, dzieci...

- czytamy.

Więcej o: