Fani zaniepokojeni nowym zdjęciem Katarzyny Cichopek. "Kasiu, zadbaj o siebie"

Katarzyna Cichopek podzieliła fanów jedną z fotografii, którą ostatnio opublikowała na Instagramie. Niektórzy obserwatorzy wydają się zaniepokojeni. "Kasiu, zadbaj o siebie" - piszą.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

W ostatnim czasie nazwisko Katarzyny Cichopek nie schodzi z nagłówków portali. Wszystko za sprawą tego, że była aktorka z serialu "M jak Miłość" ujawniła swój związek z redakcyjnym kolegą, Maciejem Kurzajewskim. Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" ostatnio chwalili się na Instagramie wspólnymi wakacjami w Izraelu. 

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Cichopek mierzy się z falą hejtu. "Nie mogę uwierzyć w to co czytam"

Para świętowała w ten sposób 40. urodziny Katarzyny Cichopek. Pod jedną z fotografii z izraelskiej świątyni, którą zamieściła na Instagramie niespodziewanie pojawił się komentarz byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny! (...) Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale" (pisownia oryginalna.)

- napisała. Komentarz szybko zniknął, ale spowodował burzliwą dyskusję, która trwa do teraz i jest szeroko komentowana w mediach.

Katarzyna Cichopek wrzuciła nowe zdjęcie. "Zaczynam się o panią martwić"

Katarzyna Cichopek po powrocie z wakacji natychmiast wróciła na plan "Pytania na śniadanie". A w  ostatnich dniach kolejny raz zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Tym razem opublikowała zdjęcie w jesiennej stylizacji, na którym pozuje w czarnych spodniach i kurtce w czarno-białą pepitkę.

 

Niektórych obserwatorów prezenterki zmartwiła szczupła figura Cichopek. "Kasiu! Zadbaj o siebie, proszę". "Ależ Pani zeszczuplała, zapraszam do mnie na pyzy z mięsem" - pisali w komentarzach fani.

Zaczynam się o panią martwić, co zdjęcie to chudsza

- możemy przeczytać w jednym z wpisów.

"Tak wygląda piękna, szczęśliwa kobieta!"

Wśród komentujących możemy jednak znaleźć też skrajnie odmienne opinie. "Kasia, Ty jesteś taka piękna!", "Piękna i pełna klasy" - zachwycają się inni obserwujący.

"Przepiękna stylizacja! Czarny z białym zawsze świetnie pasuje" - zauważa kolejna internautka.

Paulina Smaszcz Szczere wyznanie Smaszcz o rozwodzie z Kurzajewskim. "Straciłam wszystko"

"Pani Kasiu miło widzieć, jak Pani kwitnie" - podkreśla inna komentatorka. "Tak wygląda piękna, szczęśliwa kobieta!!", "Prawdziwa petarda" - takich komentarzy również nie brakuje.

Pod zdjęciem również toczy się dyskusja na temat związku Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurza

Źródło: Instagram

Więcej o: