Jej wygląd po powiększaniu ust szokuje. Zabieg u kosmetyczki szybko zamienił się w koszmar

Basia Query to tiktokerka, która postanowiła zrelacjonować jeden z dni, który okazał się najgorszym w jej życiu. Kobieta opublikowała film, w którym pokazała, co zabieg powiększania ust zrobił z jej twarzą. Skończyła nie tylko z ogromnymi wargami, ale także wstrząsem anafilaktycznym.

Basia Query na TikToku publikuje od niedawna, jednak jej filmy już zdążyły zyskać ponad 23 miliony wyświetleń. Wszystko za sprawą przykrego wypadku. Basia opublikowała nagrania, w których pokazała, jak wyglądała po powiększaniu ust. Nie tylko dostała strasznej opuchlizny, ale także wylądowała w szpitalu.  

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki?

Powiększanie ust z tragicznym finałem. Kobieta szybko pożałowała swojej decyzji 

Powiększanie ust stało się dzisiaj dla wielu normą. To jeden z najpopularniejszych zabiegów w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dla wielu kobiet podnosi on samoocenę i wykonują go regularnie. Tak też było z pewną tiktokerką. Basia Query na TikToku publikuje od 2021 roku. Do tej pory nagrała i upubliczniła jedynie pięć filmów, ale już zdążyły one stać się viralowe. Internauci byli w szoku, kiedy zobaczyli twarz kobiety na nagraniach. Nikt się nie spodziewał, że reakcja alergiczna była spowodowana prostym zabiegiem. 

Jej wygląd po powiększaniu ust szokuje. Kobieta wylądowała w szpitalu ze wstrząsem anafilaktycznym 

To nie było jej pierwsze powiększanie ust, ale nikt się nie spodziewał, że tym razem kobieta wyląduje w szpitalu. Basia Query opublikowała film, w którym pokazała efekty zabiegu. Jej usta były bardzo napięte i nienaturalnie opuchnięte. Przerażona kobieta postanowiła udać się do szpitala. Tam okazało się, że doszło do ciężkiej i błyskawicznej reakcji nadwrażliwości organizmu, czyli wstrząsu anafilaktycznego. Historia zakończyła się na szczęście szczęśliwie. Kobieta mogła szybko opuścić szpital, a już po dwóch dniach opuchlizna znacznie zmalała. Po tygodniu po przerażającym wypadku nie było śladu.  

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

Więcej o: