Doda o depresji: "Najcięższy etap w moim życiu, który był dany mi przeżyć i dzięki Bogu przeżyć"

Doda po raz kolejny zwierzyła się z tego, że chorowała na depresję. Tym razem opowiedziała o tym w kontekście najnowszej płyty "Aquaria". Artystka uznaje ją za swego rodzaju triumf nad mrocznym czasem jej życia. Zdradziła, że cudem z niego wyszła.

Kiedy prawie rok temu Doda zwierzyła się, że chorowała na depresję, jej fani bardzo się zmartwili. Nie da się ukryć, że kilka ostatnich lat nie było dla niej łaskawych. Problemy z prawem, rozstanie i śmierć babci przyczyniły się do tego, że ogarnął ją ogromny smutek i potrzebowała pomocy. Teraz odważnie mówi o tym, co ją spotkało. Niedawno wyznała na łamach cgm, że najnowsza płyta to efekt "wstania z kolan".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Doda na sesji zdjęciowej pozuje w odważnej bieliźnie

Doda wydała nową płytę. Rozpoczyna nowy dział w jej życiu

Niedawno Dorota Rabczewska zmieniła nieco swój wizerunek. W najnowszym teledysku ma rude włosy i wyraźnie nawiązuje do tematyki wody i syren. Nagrała płytę "Aquaria", a w jej dowodzie osobistym zawitało nawet nowe imię. Brzmi ono "Aqualiteja" i inspirowane jest astrologią. "Aqua" to łacińskie słowo oznaczające wodę, a jej znak zodiaku - Wodnik jest silnie powiązany z tym żywiołem. Na łamach podcastu "cgm" opowiedziała o tym, że nowa płyta rozpoczyna nowy dział w jej życiu.

Aquaria to jest tak naprawdę podsumowanie wstawania z kolan

-powiedziała.

 

Doda o depresji: "Byłam bardzo blisko, żeby to swoje życie przekreślić"

Doda w szczerym wywiadzie opowiedziała o tym, że stany depresyjne były naprawdę ciężkie. W wywiadzie zasugerowała nawet, że była bliska śmierci.

Najcięższy etap w moim życiu, który był dany mi przeżyć i dzięki Bogu przeżyć, bo dotknęła mnie najgorsza z chorób. Mówię tutaj o depresji i naprawdę bardzo wszystkim współczuję, którzy się z tym mierzą.

Dodała, że cieszy się, że teraz kiedy ma to za sobą, może o tym mówić i dawać siłę innym. Doda ma za sobą wyjątkowo mroczny czas, wyznała, że pojawiły się nawet myśli samobójcze.

Byłam bardzo blisko, żeby to swoje życie przekreślić

Warto wiedzieć, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00 pod bezpłatnym numerem telefonu 116 123 można skontaktować się anonimowo z dyżurującymi specjalista Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Funkcjonuje również telefon zaufania dla dzieci i młodzieży pod numerem 116 111 i jest on prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Więcej o: