Joanna Liszowska zagra w filmie erotycznym, ale pod jednym warunkiem. Chodzi o Stramowskiego

Joanna Liszowska od pewnego czasu stanowczo odmawia ról, które wymagają od niej scen rozbieranych. Niedługo zobaczymy ją jednak w filmie erotycznym na podstawie książki "Pokusa". Na planie zdjęciowym pojawi się z Piotrem Stramowskim, jednak zagra na swoich zasadach.

Joanna Liszowska od wielu lat występuje na szklanym ekranie. Widzowie widzieli ją w przeróżnych rolach, zarówno serialowych, jak i filmowych. Artystka grywa także w teatrze, a w przeszłości również jej inny talent - taneczny, mogliśmy oglądać w programie "Taniec z gwiazdami". Konsekwentnie jednak przez lata selektywnie wybierała produkcje, w których odsłaniała ciało i bardzo dbała o swoją prywatność. Przełmowym wyjątkiem była sesja w magazynie "Playboy". Czy i tym razem zgodzi się na odważne ujęcia?

Więcej artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Joanna Liszowska zagra w filmie na podstawie książki "Pokusa"

"Pokusa" to książka Edyty Folwarskiej, która opowiada o romansie dwojga ludzi. Ma wiele pikantnych fragmentów, które już wkrótce będzie można oglądać na ekranach kin. W obsadzie wystąpi m.in. Joanna Liszowska i Piotr Stramowski. Aktorka ma za sobą role zarówno komediowe, jak i całkiem poważne, jednak rola o charakterze erotycznym to zupełna nowość w jej karierze i nowe wyzwanie.

Joanna Liszowska postawiła warunek. Nie rozbierze się w nowej produkcji?

Joanna Liszowska w przeszłości odsłoniła ciało w spektaklu telewizyjnym "Rajski ogródek". Piersi pokazała też w serialu "Defekt" w scenie z Piotrem Fronczewskim. Scena miłosna z Krzysztofem Dziobem należała do najbardziej odważnych, jednak całe ciało odsłoniła dopiero na łamach magazynu "Playboy". Od pewnego czasu powiedziała jednak "nie" i stanowczo rezygnuje z ról, wymagających nagości. Tym razem nie będzie inaczej. Aktorka zdecydowała, że nie zagra nago w towarzystwie Piotra Stramowskiego. Jak twierdzi "Super Express" aktorka odmówiła niemal w ostatnim momencie, prosząc o zmianę scenariusza. Edyta Folwarska zapowiedziała, że premiera ma mieć miejsce już w 2023 roku

 
Więcej o: