Doda pozuje w stringach. W sieci zawrzało. "Prawie 40 lat i takie piękne ciało"

Doda to jedna z najbardziej barwnych i budzących skrajne emocje artystek w polskim show-biznesie. Gwiazda poszła o krok dalej i pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zmysłowym nagraniem, na którym pozuje w białym komplecie z mocno wyciętymi stringami. Fani nie mogli wyjść z wrażenia.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród.

Dorota Rabczewska, znana pod pseudonimem Doda przeżywa ostatnio intensywny okres w swoim życiu. Zbliża się finał jej programu "Doda. 12 kroków do miłości". Artystka jest obecnie również zaangażowana w promocję swojej nowej płyty. Wszystkie te wydarzenia skrupulatnie relacjonuje za pośrednictwem profilu na Instagramie, na którym zgromadziła już ponad 1,4 miliona osób.

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda tańczy na planie w mocno wyciętych stringach. To nagranie robi wrażenie!

Doda to jedna z artystek, która bierze udział w coraz to nowszych, zawodowych przedsięwzięciach. Teraz we współpracy z pewną firmą pochwaliła się kulisami sesji zdjęciowej. Nagranie wywołało poruszenie w sieci nie tylko ze względu na oryginalne pozy, jakie przybierała gwiazda, ale również za sprawą stroju. Doda ma na sobie bardzo krótki crop top w białym kolorze, który wyeksponował umięśniony brzuch. Do góry artystka dobrała stringi z wysokim stanem w identycznym odcieniu. Bielizna odsłoniła smukłe nogi oraz pośladki gwiazdy.

 

Fani przecierają oczy ze zdumienia na widok artystki. Pojawiły się komentarze pod postem

Doda może liczyć na wsparcie ze strony fanów i internautów. Praktycznie żaden z postów wokalistki nie przechodzi bez echa i licznych komentarzy. Również pod ostatnim nagraniem pojawiło się wiele emocjonujących słów zachwytu w stronę Rabczewskiej.

Najlepsza figura show-biznesu
Prawie 40 lat I takie piękne ciało
Ale figura kobieca
Najseksowniejsza kobieta pod słońcem
Absolutna perfekcyjność
Najpiękniejsza ze wszystkich gwiazd
Jak zawsze petarda
Więcej o: