Małgorzata Rozenek odsłoniła piersi w słusznej sprawie. Oburzeni fani komentują: "niesmaczne"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym wzbudziła niemałe zamieszanie. Celebrytka odsłoniła biust, zachęcając kobiety do profilaktycznego samobadania, mającego na celu wykrycie raka piersi. Fanom nie spodobał się przekaz.

Na świecie rośnie świadomość w temacie raka piersi. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest samobadanie, które może nawet uratować komuś życie. Z inicjatywą przekazania tej informacji wyszła Małgorzata Rozenek-Majdan, która opublikowała na swoim profilu na Instagramie pewien wpis. Udzielając informacji o profilaktyce, odsłoniła biust. To nie spodobało się fanom.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Jacek Rozenek przeszedł udar. Tak zareagowali jego synowie

Małgorzata Rozenek-Majdan edukuje i... szokuje. Pokazała za wiele?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie prezentuje swoje umięśnione ciało na wielu fotografiach, które zamieszcza na Instagramie. Fani mogą przyjrzeć się, jak przebiegają jej treningi i np. jaką dietę stosuje prezenterka "Dzień dobry TVN". Tym razem odsłoniła nagi brzuch i dekolt, nakłaniając obserwatorki do samobadania piersi. Na zdjęciu celebrytka stoi przodem do obiektywu, a jej biust w staniku z opuszczonymi ramiączkami "podtrzymuje" Radosław Majdan. Zdjęcie podpisała słowami:

Samobadanie jest niezwykle ważne, bo aż 80% zmian w piersiach kobiety wykrywają samodzielnie (lub z pomocą partnera) na wczesnym etapie choroby ??
Dlatego drogie dziewczyny - badajcie się samodzielnie i u lekarza. Panowie - przypominajcie swoim kobietom o badaniach i stójcie na straży ich zdrowia.
 

Fani komentują kontrowersyjne zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Niestety przekaz nie spodobał się fanom. Zdecydowana większość komentarzy to słowa krytyki, skierowane w stronę celebrytki. Ich zdaniem zdjęcie jest nieadekwatne do ważnych treści, które przedstawiła w opisie. Padły mocne słowa. Czytamy:

Niesmaczne zdjęcie
ten przekaz nie wymaga kadrów niczym z porno
Jak Pani zareklamuje cytologię?
Pani Małgosiu, tu nie takie zdjęcia powinny się znaleźć. One są zwyczajnie nie na miejscu
Dramat

Niektóre osoby postanowiły jednak obronić Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wdały się w dyskusję z krytykującymi zdjęcie celebrytki, argumentując swoje zdanie słowami:

Co jest niesmacznego? Ciało? Każdy ma takie samo lub podobne. Jeżeli ciebie to obrzydza bądź jest rażące to współczuję
Najważniejsza jest intencja, a jak widać zrobiło się tu o tym głośno
Więcej o: