Jaki kolor jest przypisany do twojego znaku zodiaku? Oto twoja szczęśliwa barwa

Według astrologii każdy znak zodiaku ma przyporządkowane symbole, które nie tylko podkreślają jego charakter, ale także wpływają na nastrój. Jednym z nich są kolory, które mają szczególnie wielką moc. Które są przypisane tobie?

Każdy znak zodiaku ma swój kolor, który wpływa na nastrój i samopoczucie. Gdy otaczamy się tym szczęśliwym, nastraja nas pozytywnie, dodaje siły i energii. Źle dobrany nie zawsze będzie nam sprzyjać. Która barwa będzie twoim talizmanem?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jesienny makijaż w intensywnych kolorach

Baran — gorąca czerwień

Barany posiadają silną wolę i wojowniczą naturę. Mocna czerwień dodaje im odwagi i pewności siebie oraz idealnie współgra z ich ognistym temperamentem.

Byk — zieleń pełna natury

Byk ma spokojną osobowość i kocha naturę. Nic dziwnego, że jego kolorem jest zieleń, zwłaszcza ta delikatniejsza, bardziej zgaszona.

Bliźnięta — energiczna żółć

Nie lubią nudy, są pozytywnie nastawione do życia, a swoją radością zarażają innych. Żółty kolor idealnie odzwierciedla pogodę ducha Bliźniąt i ich beztroskie podejście do życia.

Rak — biel, która pomaga schować się w tłumie

Raki są bardzo wrażliwe i kierują się swoją intuicją. Nie lubią zwracać na siebie uwagi. To księżycowy znak, któremu najlepiej pasują biele, szarości i srebro.

Lew — królewskie złoto i pomarańcz

Lew to najsilniejszy znak zodiaku, który idealnie nadaje się na przywódcę. Jak na króla przystało, kocha błyskotki i wszystko, co wyróżnia go z tłumu. Najlepiej pasuje mu złoto i pomarańcz.

Panna — stonowany brąz

Panna ceni sobie ciszę, spokój i stabilizację. Stonowane kolory, zwłaszcza wszelakie brązy, idealnie oddają jej opanowaną naturę.

Waga — radosny róż

Uwielbiają wyglądać gustownie oraz kobieco. Sprawiają, że każdy czuje się dobrze w ich towarzystwie. Subtelny róż doskonale odzwierciedla radosny charakter Wagi.

Skorpion — tajemnicza czerń

Skropiony mają wojowniczą naturę oraz bywają złośliwe. Są tajemnicze, dlatego najlepiej pasuje im niezgłębiona czerń.

Strzelec — odkrywczy fiolet

Strzelec prowadzi życie pełne pasji i nie boi się pójść w nieznane. Towarzyszący mu fiolet sprawi, że na jego drodze nie zabraknie przygód.

Koziorożec — bezpieczna szarość

Nie lubią spontaniczności, dlatego najczęściej kierują się utartymi ścieżkami. Ich rozsądne podejście do życia idealnie współgra z uniwersalną szarością.

Wodnik — spokojny błękit

Kolorem Wodnika jest błękit, który za zadania ma uspokoić jego niepokorną duszę. Dodatkowo jest dla niego źródłem natchnienia.

Ryby — jasnozielona harmonia

Ryby są emocjonalne, wrażliwe i pełne pasji. Nie boją się mówić o swoich emocjach i żyją w świecie marzeń. Jasna zieleń zapewni im wewnętrzny spokój.

Więcej o: