Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Sandra Kubicka na czerwonym dywanie błyszczy niczym gwiazda Hollywood. Czy na co dzień również stawia na mocy makijaż? Okazuje się, że nie. W dzisiejszym odcinku "Home Beauty" pokaże nam jakich kosmetyków używa i zdradzi swoje makijażowe triki.

Sandra Kubicka przyznała, że nie lubi tracić czasu na makijaż, dlatego zwykle zajmuje jej on kilkanaście minut. - "Uwielbiam, gdy malują mnie wizażyści, ale czas to pieniądz. Gdybym miała półtorej godziny dziennie poświęcać na makijaż, to bym nie wytrzymała" - mówi. Choć na wielkie wyjście korzysta z usług makijażysty Harry'ego Jeffersona, to na co dzień wykorzystuje swoje umiejętności i maluje się sama. Zobaczcie, jak to robi! 

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Tiramisu, angielskie śniadanie i zupa taco. Przetestowałam catering dietetyczny Sandry KubickiejTiramisu, angielskie śniadanie i zupa taco. Przetestowałam catering Sandry Kubickiej

"Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Zanim Sandra Kubicka przystąpi do makijażu, zaczyna swój rytuał od pielęgnacji. Jeśli jesteście, jak wygląda, to możecie to obejrzeć TUTAJ. A od czego swój makijaż zaczyna gwiazda

Każdy ma na to inny sposób. Niektórzy najpierw nakładają cienie, inni podkład. Ja nakładam korektor. 

- pokazuje nam Sandra Kubicka w materiale. 

Kiedy ma już nałożony korektor, przechodzi do podkładu. Tutaj też gwiazda zdradziła nam trik i patent na to, by mieć pięknie wyrównany koloryt skóry, właśnie dzięki podkładowi, ale dodając do niego kropelkę serum, uzyskuje również dodatkowe nawilżenie. 

"Glow baby glow"

Sandra przyznaje, że uwielbia efek glow, dlatego rozświetlaczem maluje kąciki oczu, powieki kości policzkowe i nos. Z kolei bronzer nakłada na policzki, kości żuchwy i czoło. Efekt już na tym etapie jest naprawdę powalający. Później po raz kolejny wykorzystuje bronzer, tym razem do powiek. 

Takie połączenie bardzo mi się podoba.

- dodaje. 

Obejrzyjcie cały odcinek "Home Beauty" z makijażem Sandry Kubickiej i dajcie znać, jak wam się podoba. 

Sandra Kubicka dosadnie o profilaktycznych badaniach. 'Boisz się, że coś ci wyjdzie, a nie boisz się śmierci?'"Nie mogę tego pojąć. Boisz się, że coś ci wyjdzie, a nie boisz się śmierci?"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: