Doda pokazała się bez makijażu. Oto jej sekret na piękny i promienny wygląd

Doda lubi szokować i zachwycać. Choć zazwyczaj nosi pełen makijaż i odważne stylizacje, nie boi się pokazać w naturalnej wersji. Niedawno opublikowała na Instagramie relacje, na których nie była umalowana. Jak wygląda?

Doda, czyli Dorota Rabczewska, od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych, ale również najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Zachwyca nie tylko swoim talentem, ale także sylwetką i urodą. Tym razem postanowiła pokazać się bez makijażu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda nagrała relację, na której pokazała się bez makijażu

Doda nie zwalnia tempa. Niedawno wydała nowy album, brała udział w swoim programie "12 kroków ku miłości", a przy tym cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 1,4 miliona osób, dzieli się swoją codziennością, przemyśleniami i sesjami. Niedawno nagrała relację, na której pokazała się bez makijażu

DodaDoda Screen z relacji instagram.com/dodaqueen

Doda szczerze o makijażu. "Nie maluję się w ogóle od paru lat na co dzień"

Choć podczas występów stawia na pełen makijaż i oszałamiające kreacje, gwiazda niejednokrotnie wspominała, że nie maluje się na co dzień. To nie pierwszy raz, gdy pokazała się w naturalniejszej wersji. Piosenkarka może pochwalić się nienaganną i promienną cerą.

Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem, że większość z was mi nadal nie wierzy, ale może te "sexowne" zdjęcia paparazzi to potwierdzą. Btw, cały czas uważam, że brak make-upu to najlepszy kosmetyk dla cery 

- napisała kiedyś na Instagramie.

 

Doda zdradziła swój sposób na piękny wygląd

Doda nie ukrywa, że sekretem tak pięknej cery jest odpowiednia dieta oraz zdrowy tryb życia. Swój sekret zdradziła na Instagramie, gdzie przyznała, że cukru nie je od 15 lat, a nabiału od ponad 6. Dodała również:

Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZE! Po przeanalizowaniu wszystkiego uważam, że największą rolę w tym odegrało OGRANICZENIE DO MINIMUM od 3 lat alkoholu oraz mięsa (ryby jem).
 
Więcej o: