Tak sprawdza po każdym powrocie męża, czy jej nie zdradza. Internauci są oburzeni jej zachowaniem

Popularna modelka wystąpiła w programie telewizyjnym, w trakcie którego zdradziła, jak sprawdza, czy mąż jest jej wierny. Jej metody zszokowały i zadziwiły widzów. Kobieta przyznała, że jeden trik sprawia, że od razu wyczuje ewentualną zdradę. Jaki?

Kimberly Flores to 33-letnia modelka z Gwatemali. Od trzech lat jest w związku małżeńskim z meksykańskim piosenkarzem Edwinem Luną. W jednym z wywiadów podzieliła się swoim nietypowym sposobem, dzięki któremu wie, że mąż jest jej wierny.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Mogę powiedzieć jego żonie, że mamy romans?

Modelka w nietypowy sposób sprawdza wierność swojego partnera

Kimberly Flores wystąpiła w programie telewizyjnym "Rica, Famosa, Latina", czyli "Bogata, Sławna, Latynoska", w którym przyznała, jak sprawdza, czy mąż jest jej wierny. Kobieta regularnie... wącha jego brudną bieliznę. Uważa, że w ten sposób szybko odkryje ewentualną zdradę. Jej metoda zszokowała widzów, jednak to nie wszystko. Dodatkowo skrupulatnie kontroluje wydatki na karcie kredytowej ukochanego, a ponadto sprawdza, z kim rozmawia przez telefon oraz co robi w mediach społecznościowych.

 

Fani nie zostawili na modelce suchej nitki. "Zostaw ją, jest więcej kobiet"

Edwin Luna udostępnił na swoim Instagramie fragment programu, na którym kobieta opisuje swoje metody. Na koniec zażartował, że mimo wszystko jego ukochana nie uważa się za toksyczną osobę. Filmik zebrał ponad 13 tysięcy polubień. Choć nie widać, by przeszkadzało mu zachowanie ukochanej, modelce dość mocno oberwało się w komentarzach. Fani nie szczędzili jej krytycznych słów. Niektórzy wprost namawiali piosenkarza do porzucenia żony. Pojawiły się także opinie, że cała jej wypowiedź miała być wyreżyserowana.

To nie jest toksyczne. To jest podwójnie toksyczne
Myślę, że to nie prawda, to tylko część scenariusza
Zostaw ją, jest więcej kobiet
Jeśli robi to wszystko dlatego, że nie ufa, brakuje jej pewności siebie i szacunku do ciebie
Cóż, jeśli ktoś naprawdę cię kocha, nawet jeśli będzie widział codziennie tysiąc innych kobiet, zawsze wybierze cię

- czytamy pod nagraniem. 

 
 
Więcej o: