Twierdzą, że chłopak ją rzuci, bo jest gruba. "Ludzie cały czas nas osądzają"

Dani i Tbell dzielą się w sieci swoją codziennością. Niestety para często musi mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami dotyczącymi ich związku. - Kiedy myśleli, że nie wytrzymam tygodnia z grubą dziewczyną, a minęło pięć lat - śmieją się do kamery w jednym z tiktokowych filmików.
Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się także profile, gdzie ludzie dzielą się swoim prywatnym życiem. 

Bubbles przekonuje, jak naprawdę powinien wyglądać ruch body positive Wprost mówi o swojej wadze i swoich uczuciach. "Jestem gruba i sexy! I nie obchodzi mnie to, co mówią inni"

Ludzie nie wierzą w ich miłość. Para mierzy się z przykrymi komentarzami

Dani i Tbell są w związku od pięciu lat, a wybranymi momentami ze swojego życia dzielą się na tiktokowym profilu. Wielu internautów nie wierzy jednak w szczerość uczuć mężczyzny. Wydaje im się niemożliwe, by wysportowany mógł pokochać kobietę plus size. Para musi mierzyć się bardzo często z przykrymi komentarzami dotyczącymi tej kwestii. - Ludzie cały czas nas osądzają, ale nie obchodzi mnie to - mówi kobieta. W odpowiedzi na zaczepki hejterów, często publikują filmiki, którymi skutecznie ucierają im nosa. 

Kiedy myśleli, że nie wytrzymam tygodnia z grubą dziewczyną, a minęło pięć lat

- napisali na jednym z filmików. 

Kolaż TikTok Wycisnęła rocznego pryszcza. Pokazała, co stało się z jej twarzą

Choć regularnie w sieci spotykają się z przykrymi uwagami, to w sieci mają naprawdę spore grono fanek i fanów, którzy kibicują im i dziękują za dzielenie się takimi nagraniami:

Absolutnie niesamowita para
Naprawdę szanuję ten związek i waszą miłość
Człowieku, ta dziewczyna jest piękna i ma osobowość nie z tego świata! Na pewno wygrywasz
Po prostu was uwielbiam. Wasza miłość i szacunek do siebie są niesamowite
Ona jest piękna! Pie***yć to, co myślą inni!

- czytamy.

Więcej o: