Sylwia Bomba w przeźroczystej sukience na baby shower. W komentarzach burza. "Prawie wszystko widać"

Sylwia Bomba regularnie dzieli się z fanami wieloma momentami ze swojego życia. Gwiazda skupiona jest na wychowywaniu córki, a ostatnio wybrała się na wyjątkową imprezę, jaką było baby shower jej przyjaciółki. Jej sukienka wywołała sporo emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odpowiednio dobrana stylizacja co do okazji to nie lada wyzwanie. Ostatnio z wieloma komentarzami, na temat swojego wyboru sukienki na baby shower przyjaciółki zmierzyła się Sylwia Bomba. Popularność zdobyła dzięki programowi "Gogglebox", gdzie wraz z koleżanką komentowała dobitnie i często zabawnie różne programy telewizyjne. Jej instagramowy profil śledzi już przeszło 808 tysięcy osób, dlatego praktycznie żaden z postów nie przejdzie bez echa. 

Zobacz wideo Jak Sylwia Bomba poznała swojego partnera? "Nagle mnie olśniło, że to wartościowy mężczyzna"

Biała sukienka z piórami i perłami. Sylwia Bomba lubi się wyróżnić!

Sylwia Bomba należy do grona gwiazd, które regularnie dzielą się wieloma treściami w mediach społecznościowych, którymi inspiruje za sprawą prezentowanych tam stylizacji modowych. Celebrytka zafundowała sobie imprezowy look w związku z wyjątkowym przyjęciem, czyli baby shower jej przyjaciółki, która niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Z okazji tego wydarzenia gwiazda telewizji wybrała białą i sporo odkrywającą sukienkę o długości mini z błyszczącym wykończeniem z elementami piór i pereł. 

 

Reakcja fanów na wybór sukienki na baby shower przyjaciółki. Nie wszystkim przypadł do gustu

Nie da się zaprzeczyć, że Sylwia Bomba wyglądała zjawiskowo, lecz wśród komentarzy pojawiło się wiele słów sugerujących, że kreacja nie jest odpowiednia na tego typu okoliczność.

Kiedy idziesz na baby shower przyjaciółki, ale nie możesz przestać gwiazdorzyć.
Wyglądała Pani ładnie, ale tak sobie myślę, że Pani to zawsze bardziej rozebrana niż ubrana. Poza tym sukienka raczej nie na taką imprezę. To p. Lili była główną bohaterką wieczoru, a tymczasem Pani wyglądała (jeśli chodzi o sukienkę) jak jej bliźniaczka.
Dla mnie sukienka bardzo ładna, ale nie na taką okoliczność...
No nie bardzo, prawie wszystko widać.

Nie zabrakło też słów zachwytu i komplementów na temat kreacji i urody gwiazdy.

Sukienka sztos!
Bomba wygląda jakby wystrzałowo.
Sukienka jest obłędna! Pięknie pani wygląda.
Więcej o: