Miss Argentyny i Miss Portoryko wzięły ślub. Długo ukrywały, co je łączy

- Postanowiłyśmy zachować nasz związek w sferze prywatnej. Jednak w tym ważnym dniu chciałyśmy pokazać nieco więcej - poinformowały zakochane panie pod filmem przedstawiającym historię ich relacji.
Zobacz wideo To ona została Miss World 2021. Kim jest Karolina Bielawska?

Fabiola Valentín, Miss Portoryko i Mariana Varela, Miss Argentyny opublikowały niedawno na profilach w mediach społecznościowych film ze swojego wesela. Ich ślub odbył się 28 października tego roku w San Juan w Portoryko. 

Długo ukrywały, co je łączy

Zakochane opublikowały 30-sekunowe nagranie składające się ze zdjęć przedstawiających historię ich związku. Na klipie widzimy między innymi moment zaręczyn. W oknie ich apartamentu pojawił się wówczas napis: Wyjdziesz za mnie? Nagarnie kończy romantyczny pocałunek kobiet w dniu ich ślubu. Film możecie obejrzeć tutaj >>

 

Kobiety poznały się dwa lata temu w czasie konkursu Miss Grand International. Co ciekawe, jeszcze do niedawna ukrywały swoją relację, a ich fani byli przekonani, że są tylko przyjaciółkami. - Postanowiłyśmy zachować nasz związek w sferze prywatnej. Jednak w tym ważnym dniu chciałyśmy pokazać nieco więcej - poinformowały pod filmem. 

Fani: Tworzycie piękny związek!

Pod nagraniem kobiet pojawiło się ponad dziewięć tysięcy komentarzy. Fani modelek nie kryli zachwytu informacją o ich ślubie.

Gratulacje! Tworzycie piękny związek!
Coś pięknego!
Piękna para!
Piękne! Obyście były ze sobą bardzo szczęśliwe

- możemy przeczytać pod filmem. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: