W wieku 42 lat rozwiodła się i przeszła szokującą metamorfozę. "Jestem zupełnie inna"

Po zakończeniu 18-letniego małżeństwa Emma Sheppard, w wieku 42 lat, zmieniła swoje życie o 180 stopni. Matka dwójki dzieci, niezadowolona z siebie jako mężatki, wraz z rozwodem całkowicie zmieniła swój styl życia. A nawet wygląd. Dziś jest szczęśliwa i spełniona.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Emma Sheppard to pracownik opieki społecznej z Blackpool w Lancashire. Kobieta wyszła za mąż w 2000 roku, w wieku 22 lat. Myślała, że będzie mężatką przez całe życie, ale związek zaczął się rozpadać, już kilka lat temu. Rozstanie okazało się powodem do zmian nie tylko w jej wyglądzie, ale również w życiu.

Marzena Rogalska Sukienka Rogalskiej jest idealna na Andrzejki. Ten fason tuszuje to i owo

W wieku 42 lat rozwiodła się i wtedy wszystko się zmieniło. Przeszła kompletną metamorfozę

Emma wyszła za mąż w 2000 roku, w wieku 22 lat. W styczniu 2021 r. mąż wyprowadził się z ich wspólnego domu i rozstali się. Rozwód został sfinalizowany w październiku tego samego roku. Ten moment był w jej życiu powodem do zmian. W wieku 42 lat przestała palić paczkę papierosów dziennie, zaczęła chodzić na siłownię pięć razy w tygodniu, zmieniła swoje nawyki żywieniowe, zastępując niezdrowe jedzenie zdrowymi posiłkami przygotowywanymi w domu. Zmieniła również swój wygląd, od włosów, aż po starannie wykonany makijaż. W rozmowie z Daily Mail zebrała się na szczere wyznanie:

Było naprawdę źle, kiedy odszedł. Czułam się bezużyteczna. Miałam ataki paniki. Nie miałam pewności siebie i byłam bardzo odizolowana. Po prostu, istniałam, pracowałam na opłacenie rachunków i przeżyłam. 

Po uświadomieniu sobie, że musi iść dalej, matka dwóch dziewczynek zaczęła od przeróbki swojej szafy oraz sposobu, w jaki się ubiera. Najpierw, wyremontowała swoją garderobę i wyrzuciła zwykłe, czarne spodnie i buty na płaskim obcasie, a zamiast tego zdecydowała się na spódnice, szpilki oraz jaskrawe kurtki i płaszcze. Po raz pierwszy zaczęła też nosić czerwoną szminkę i ograniczyła nałóg palenia z dwudziestu papierosów dziennie do zaledwie czterech.

Wszystko we mnie jest teraz zupełnie inne. Ludzie mówią, że wyglądam niesamowicie w porównaniu do przeszłości i myślę, że to dlatego, że w środku jestem taka szczęśliwa. Teraz zawsze się uśmiecham, a to dopiero początek.

Emma Sheppard o swojej przemianie. Dla niej to nowy początek

Kobieta nabrała odwagi i postanowiła otworzyć się na ludzi. Jak dotąd Emma nie znalazła partnera, ale szuka miłości na popularnej platformie randkowej Tinder. W aplikacji cieszy się dużym zainteresowaniem i nawiązała nawet kontakt z byłym uczestnikiem reality show Love Island.

Czuję się niesamowicie i wydaje mi się, że piękno pochodzi z wnętrza. To jak chodzenie w powietrzu. Wcześniej po prostu pracowałam i martwiłam się o wszystkich. Pewnego dnia, po rozstaniu, zdałam sobie sprawę, że nadeszła moja kolej. Czułam się stara i wyczerpana, ale teraz żyję najlepszym życiem. Jestem szczęśliwa i zupełnie inna.
Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG
Więcej o: